Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vissza tudok formázott és...

ZZack kérdése:

Vissza tudok formázott és törölt partícióról adatot visszaállítani?

Figyelt kérdés
Az a helyezt hogy újratelepítettem a windowsot mert ssdt tettem a gépbe, és a hdd-be 2 partició volt. Az egyiken a windows maga és a másikon pedig az adatok. Én leformáztam a windowsos particiómat és utánna egybe is raktam a másikkal hogy a merevlemez egybe legyen. Utánna vettem észre hogy eltünt egy bizonyos file mert rosz helyen volt elmentve. Tudom a régi elérési utját, a file tipusát. Ezt valahogy vissza tudnám állítani még?

#visszaállítás #Formázott partíció
2019. máj. 10. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Recuva-val megpróbálhatod. Az megkeresi az összes fájlnak kinéző dolgokat a formázott helyeb. De ne legyél túl bizakodó.
2019. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hypno ***** válasza:
100%

Ha gyorsformázással formáztad, akkor csak a partíciós tábla törlődött. Ez mondja meg, hogy melyik adatot pontosan hol lehet megtalálni. (ha akkurátus ember vagy és teljes formázást választottál, akkor ráfaragtál.)


Nagyon fontos, hogy ha már így jártál ne buzeráld tovább a vinyót, ne írj rá, ne keress rajta, hanem kösd be sokadik merevlemeznek a gépedbe, szabadíts fel annyi tárhelyet amennyi elég a mentéshez, telepíts egy adat visszaállító programot, mint a már említett Recuva és hajrá.

2019. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szirty ***** válasza:

"Ha gyorsformázással formáztad, akkor csak a partíciós tábla törlődött."


Se a gyors, se a teljes formázás nem törli a partíciós táblát!

2019. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hypno ***** válasza:

#3


Jogos.

2019. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
"Mély vizsgálatot" engedélyezd majd a Recuvánál. Van belőle portable verzió is, akár pendrive-rol is futtathatod, és oda irányíthatod a visszaállítható fájlokat
2019. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!