Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám szinkronizálni...

Hogyan tudnám szinkronizálni a ledeget a számítógépemben?

Figyelt kérdés
Most lett kész a számítógépem, viszont nem tudom hogy lehetne szinkronizálni benne a ledeket. A ház egy Nzxt h400i amihez van 2db led csík. Ezenkívül van még a gépben egy Asus z390 alaplap (aura sync-es) kis rgb panellel és egy Gigabyte gtx 1070 G1 vga amin szintén világít a felirat. Megpróbáltam szinkronizálni ezeket a fényeket az Asus Aura sync-kel, de nem ismerte fel se a vga-t se a led csíkokat. Letöltöttem az Nzxt cam és a Gigabyte Fusion rgb szoftvert is, és ezekkel külön-külön mindegyiket lehet kontrollálni, viszont együtt az összeset egyik programmal sem tudtam egy színre, vagy ugyanolyan "hullámzásra" állítani. Van esetleg valami más szoftver, vagy valamilyen mód, hogy ezek az alkatrészek együtt világítsanak ugyanazon a színen?

2019. máj. 11. 16:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!