Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Hardveraprón a 80 pozitív értékeléssel és 0 negatívval rendelkező aki 2013ban adta el első termékét, abban megbízhatok, utalhatok előre?

Keress kérdéseket hasonló témákban: előre utalás, HardverApró

máj. 16. 17:08  Privát üzenet  

A válaszok
Megbízhatsz, de én előre csak kisebb összegnél utalok (10k alatt).

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont máj. 16. 17:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elég nagy összegről lenne szó. 150ezer forint.

# 2/10Időpont máj. 16. 17:31 Privát üzenet
hypno nevű felhasználó válasza:

Jellemzően megbízhatsz...de ekkora összeget nem utalnék előre. Inkább fizetném az utánvétet, vagy elutaznék érte személyesen, vagy fizetném az eladó útját....feltéve, hogy a PayPal nem játszik.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont máj. 16. 18:35 Privát üzenet
Semmiképp sem fizetnék előre a semmire.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont máj. 16. 18:36 Privát üzenet
Megbízható eladótól sokszor vettem előre utalással 100k felett is, ha utána nézel és tényleg nem volt gond sosem és előre utalással vették tőle akkor nem lesz gond.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont máj. 16. 19:32 Privát üzenet
Ha megbízható igen. 150k forint meg már büntetőjogi kategória, nem hiszem bárki kockáztatna lehúzással. De esetleg el is mehetsz az áruért, nem hiszem hogy az utazási költség földhöz vágna, ilyen összegű vásárlásnál. Feltéve, hogy nem túl nagy a cucc.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont máj. 17. 08:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

20ezer forint lenne oda-visszaút. Akkor meg már nem nagyon érné meg.

# 7/10Időpont máj. 17. 11:10 Privát üzenet
Te döntesz, én mindenesetre azt is nézni szoktam, hogy az értékelések hogyan oszlanak meg az eladások és a vásárlások közt. Inkább az eladásokét kell nézni ilyenkor, hiszen az itt is ő lenne. Ha mind a 80 pozitív eladásból van neki, vagy legalábbis túlnyomó része, akkor én már hajlanék rá, hogy átutalok 150 ezret, viszont ha csak fele vagy annyi sem, ez esetben ekkora összeget már nem mernék.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont máj. 17. 11:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak az eladásos értékelést írtam, alapból 86 van neki.

# 9/10Időpont máj. 17. 16:38 Privát üzenet
Akkor nyugodtan, az már elég megbízható.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont máj. 17. 21:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Első lombikon vagyunk túl, eredményesen Pozitív lett a teszt már a 11. napon beültetés után, de elkezdtem barnázni, azóta erősödnek a tesztek. Doki azt mondta nem kell semmit...
Szerintetek csak beképzelem, vagy pozitív? 7napja késik, nem reggeli első teszt .
Tapasztalt kismamák! Ti mivel nyugtattátok magatokat abban a pár hétben ami a pozitív teszttől az első orvosi időpontig eltelt?
2019 március 6. an volt meg a menstruaciom első napja! Április 3. an kellett volna meg jönnie de csak 2. -an meg 3. an barnáztam! 3halvany pozitív teszt! Telefonra letöltött...
C++ -ban hogy csináljam? 2 számot addig kérjek be, míg az első negetív nem egész, a második pozítív egész nem lesz?
Készítsünk egy számoszlopot, amely az első 10000 pozitív egész számot tartalmazza, egér használata nélkül. Ezt hogyan kell lehet megoldani Excelben?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!