Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD-S Felhasználok megéri-e...

AMD-S Felhasználok megéri-e intelről váltani AMDre?

Figyelt kérdés
CPU és alaplap vásárlás elött vagyok ,de nem tudom ,hogy váltsak-e? vélemények?

2019. máj. 21. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem intelem van (i5-6600k), meg vagyok elégedve, de ha már nagyon szükséges lesz pl. a hat mag, akkor sanszos, hogy átváltok ryzenre. Ugyanannyi pénzért sokkal nagyobb teljesítményt kapok, + ott lesz 12 szál, és ha jól tudom, a ryezenek húzhatók (?), nem úgy mint az intelnél, hogy csak a K széria overclockolható. Én csak gamerkedem, oda elvileg jobb az intel, legalábbis én úgy tudom, de nem mindenáron, nem horror áron. De majd a nálam hozzáértőbbek konkrétabbak lesznek.

Nézz összehasonlító teszteket, hogy melyik hogyan teljesít abban, amire használni szeretnéd.

2019. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hypno ***** válasza:
74%

AMD-s felhasználóktól mégis milyen választ vársz?

Ismered azt a mondást, hogy "mindenki a maga lovát dicséri"?


Szerintem gondold át még egy párszor. Annyira nem lehet sürgős.

2019. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha már úgyis vásárlás előtt állsz akkor igen, AMD jelenleg a jobb ár/értékű.


Az, hogy megéri-e a mostanidról bármire is váltani pedig nyilván függ a jelenlegidtől.

2019. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 igazad van

#3 jelenleg egy i3 6100-am van ,de nekem már túl kevés(3.5éve hajtom)


Egyébként eddig csak gamerkedtem meg vezetek egy csatornát live/videó,de a későbbiekben kelhet a munkámhoz ha oda érek


és úgy érzem ,hogy túlságosan kihajtja a gtx 1050 ti-om konkrétan húzza maga után mert ha megnézek egy tesztet ezzel a VGA-val az én konfigom mindig alul marad

2019. máj. 21. 16:51
 5/9 meszike91 ***** válasza:
87%
Szerintem jelenleg nem sok értelme van intelt venni, egyszerűen nem versenyképes az árazása.
2019. máj. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

Én a helyedben vennék egy használt 7700-t.

[link]

2019. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
7700 tulajként mondom, hogy eszébe se jusson 7700-at venni. Amint lesz új Ryzen én is váltok, egyre jobban bánom ezt. Ellenben viszont jó áron egy 9400F bőven alternatíva lehet egy 2600-al szemben mondjuk.
2019. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
A tévhitekkel ellentétben nem nagyon vannak fanboyok. Egyszerűen tudomásul kell venni, hogy bizonyos ársávban vagy bizonyos felhasználási területen az egyik gyártó dominálhatja a másikat.
2019. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én bő 10 évig Intelt használtam, most AMD van, fanboykodás nélkül a Ryzen széria eléggé telitalálat lett az AMD részéről, ezen nincs mit vitatni.
2019. máj. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!