Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MacBook felhasználók! Nektek...

MacBook felhasználók! Nektek milyen MB-otok van?

Figyelt kérdés

Nem csak arra gondolok, hogy MacBook, MB Air vagy MB Pro, hanem azon belül. Néztem a [link] oldalon és pl a MB Pro-n belül is, nem csak méretet lehet választani, de tárhelyet, processzort, memóriát, előretelepített szoftvereket is ki lehet választani, szóval kb úgy össze lehet állítani a saját laptopot, mint egy kívánság pizzát. Érdekelne, hogy átlagban melyik a legnépszerűbb kombináció/modell.

Köszi!!



2018. aug. 9. 18:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze ugyenezek az összeállítás lehetőségek igazak a sima MB-ra és a MB Air-re is.
2018. aug. 9. 18:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Air van. Régi, alap CPU-val, 8GB memóriával és 256-os SSD-vel rendeltem annó. Ja, és vettem azonnal egy másik töltőt is, azt nincs kedvem hordozgatni otthon és a munkahely között.


Ha most vennék, akkor az SSD méret ugyanennyi lenne (elférek rajta), a memóriánál meggondolnám a 16-ot. CPU mindegy, nekem biztos elég, GPU-t is le..om, nem videózok és nem játszom a gépen, arra van éppen elég más kütyü itthon.

2018. aug. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Macbook és Macbook Air nél általában az alap modellt veszik esetleg nagyobb ssd vel.

Pro nál szintén nagyobb ssd illetve erősebb gpu és több ram.


Általában a legnagyobb ssd-t nem kéri senki.

2018. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015ös 15” Pro, 512/16, most akarok 2018as verzióra váltani, szintén 512es SSD-vel.
2018. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

MacBook Air (13-inch, Early 2015)

Processzor 1,6 GHz Intel Core i5

Memória 8 GB 1600 MHz DDR3

Intel HD Graphics 6000 1536 MB


Early 2015 model, de 2017 januárjában vettem az IStyleban. Gondolom nem volt sokáig frissítés a macbookoknál így még mindig ezeket árulták.


"Érdekelne, hogy átlagban melyik a legnépszerűbb kombináció/modell."


Sajnos így nem tudod kideríteni. Lehet, hogy csak nagy többségben Macbook Pro használók látják meg a kérdésedet, de közben lehet hogy a macbook air a legnépszerűbb :) Túl kicsi és random a válaszadói réteg, hogy bármi értelmeset le lehessen vonni belőle.

2018. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!