Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lett az 500 gb-os...

Hogyan lett az 500 gb-os vinchesterből 32 gb-os?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Laikusként lenne kérdésem. Új laptopot vettem, a régiről egy külső 500 gb-os vinchesterrel mentettem át mindent, az új gépre. Mivel a régit is használni akakrtuk továbbra is,a költöztetés után teljesen újratelepítettem a windows 10-et, illetve a gép megcsinálta maga, de előtte kellett egy helyreállítási meghajtót létrehozni, ez lett az 500 gigás külső vinyó, amivel költöztettem. Meg is történt az újratelepítés, a gépekkel minden ok, viszont most újra használtam volna a külső vinyót, és a gép szerint már csak 32 gb a kapacitása. Vajon hová tűnt 470 gb? Formáztam, de semmi változás. Ötlet?

#tárhely #GB #újratelepítés #külső winchester #Windows 10 #kapacitás vesztés #helyreállítási meghajtó
2019. máj. 28. 20:44
 1/5 Derwer ***** válasza:
67%

Véletlen nem FAT32re formáztad?

NTFSre kellene...

2019. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves Derwer!

Köszönöm a gyors választ. Utólag visszaállítható az 500 gb-s állapot? Újra formáztam, ezúttal NTFS-re, de kapacitásnak 32 gb-t ír, a legördülő menüben is csak ez a lehetőség van.

2019. máj. 28. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
A maradék 470 gb nincs particionálva. Partocionálni kell.
2019. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Derwer ***** válasza:
100%

kkor valószínűleg FAT32 lett elsőre, és most nem hoztad létre újra a partíciót.

Start-> Számítógépkezelés-> Lemezkezelés


It jobb klikk a 32gigás részen majd törlés.

Aztán jobb klikk és létrehozás.

2019. máj. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, megoldódott az útmutatás alapján. Azt hittem komplikáltabb lesz. Még egyszer köszönöm és szép napot! Üdv Csilla
2019. máj. 29. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!