Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vásároltam használtan egy GTX...

Vásároltam használtan egy GTX 660 TI videókártyát, és eléggé melegszik. Ez normális?

Figyelt kérdés
Már az elején kicsit furcsa volt, hogy a videókártya nem tűnt teljesen egyenesnek. Úgy értem, hogy olyan volt mintha maga a kártya kicsit ferde lenne. De belement a gépbe, működött, szóval azt gondoltam hogy jó. Akkor jött az, hogy leszedtem a Doomot. Játszottam vele kn 20 percet, és a videókártya felment 87 fokra. Miután ez eléggé magas, újra lett pasztázva, és egy 12 cm-es ventillátor be lett rakva mellé. Mostmár 87 helyett 82-84 fokra megy fel. Ez normális lenne?

2019. jún. 20. 18:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt hozzá tenném, hogy olyan játkoknál mint csgo, portal2, left 4 dead, azoknál is felmegy 76 fokig. Szerintem azért nem lenne szabad. Illetve MSI Afterburnerrel feljebbhúztam a vga ventillátorát, hogy jobban pörögjön, de igazából semmit sem használt.
2019. jún. 20. 18:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen modell pontosan milyen a hűtése? Hány ventis? Meg az azt sem lenne rossz tudni hány %-on pörög bár gondolom elég sokon mivel egy régebbi kártyával játszol egy újabb játékon.
2019. jún. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy régebbi kártya újabb játékon, de hogy egy left 4 dead2 is lazán felviszi 80 fokra kb 2 perc alatt, az szerintem sok
2019. jún. 20. 19:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Zotac gyártású, kettő kicsi venti van benne alapból, "enchanced cooling" felirattal a dobozon, és ez mellé lett berakva egy 12 cm-es hűtő.
2019. jún. 20. 19:14
 5/7 anonim ***** válasza:
A huto mellette nem er semmit csak a melwg kevegot kavarja, egy kell elore ami a huvos levegot szivja be, egy hatra ami a meleget ki
2019. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hűvös levegőt szívja be, a meleget meg ki?
2019. jún. 20. 20:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Ajánlani tudnál ventillátort?
2019. jún. 20. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!