Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ad jelet a monitor. Mit...

Nem ad jelet a monitor. Mit tegyek? Mi a hibás? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Na kezdem az elejéről. Azt hiszem a héten de lehet már múlt héten is elkezdett szrakodni a gép. Egyszerűen bekapcsolom, felpörögnek a ventik(táp,VGA,cpu) világít minden, hdd működik. Csak éppen nincs jel a monitornak. Ki be huzgalom a vga(dvi) kábelt megforditom aztán pár próba után bejön. Este kikapcsolom. Másnap délután bekapcsolnam ugyanez a tortúra. Tegnap este megint kikapcsolom, ma ismét nem, jó megint kábelek ki-be huzgalasa aztán random jó lett. Játszottam is egy órát kb mikor közben egyszer csak zutty, kikapcsolt mint mikor elmegy az áram. És azóta semmi. Már a kábelek mozgatasa se segít. Gondoltam hátha a vga, szétszedtem,kitakarítottam, ujrapasztaztam, de ugyanúgy semmi. Alaplapi vga-val sem jó (kivettem a fő vga-t), ramokat vegigprobaltam, de azok jók. A kártya is másik gépben működik. Kábelek is jók. Na mármost maradt a proci(remélem nem mert fél éve vettem), alaplap(erre gyanakszok) vagy a táp de szerintem az nem mert minden kap rendesen áramot. A billenytuzet (razer) mikor bebootol a windows elkezd vilagitani. Vagyis azt kéne de most nem világít az sem szóval innen gondolom hogy már a bios se jön be. Szóval talán az alaplap halt meg. Szerintetek?

Konfig: 750w CM táp

Core i5 4690k

Asus b85m alaplap

2*8gb crucial ddr 3 ram

MSI 7970 lightning vga

plusz a hdd meg ssd



2019. jún. 27. 00:33
 1/3 Fsms ***** válasza:
leírtak alapján az valóban vagy az alaplap vagy a processzor.
2019. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fsms ***** válasza:
bocs ami lemaradt, h csak úgy tudod kiszűrni, h szerez egy másikat mindkettőből és cserélgesd!
2019. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor jól sejtettem. Már rendeltem alaplapot, remélem csak az halt meg, azért az kevésbé fájna
2019. jún. 29. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!