Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop fekete képernyő? Mi...

Laptop fekete képernyő? Mi lehet a probléma? (videó)

Figyelt kérdés

[link]


A bekapcsolás után semmi reakció, a biosig nem jutok el.


Felpörög, majd lehalkul, de melegedés hatására gyorsabban pörög a ventillátor.


1 Hete ilyen tünetei vannak, a 15. ki és bekapcs után bejön. Ma kicseréltem a ramokat, az első bekapcsnál ugyanez, majd a másodiknál működött, annyira hogy még a windowst is újratelepítettem. És 5x leállítottam, majd újra bekapcs, és működött. Korábban, ha betöltött a win 7 0x00007e hibát írt ki. De a winyóval valszeg nincs gond, mert akkor eljutnék a bootig, meg átállítottam az elsődleges bootot USB-re, és volt bedugva egy.


Amit eddig csináltam:

Ram csere

Bekapcs gomb 1-2 percig nyomása

Akku kivétele, áramatalnítás, stb.


Esélyes, hogy proci, alaplap hiba? Ami már bem javítható, gondolom.


2019. júl. 1. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld külső monitorra kötni. HDD-t kivenni belőle. Ha igy is produkálja akkor alaplap és elengedős
2019. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is gondolkozok rajta, de most nem tudom hogy az alaplap ment-e tönkre (víz), vagy túl mocskos volt a szellőzője és leégett a grafikus kártyája...


Habár mindegy, ígyis-úgyis kuka... :/ Nem éri meg javíttatni.

2019. nov. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!