Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asztali HDD-et eddig a talpáva...

Asztali HDD-et eddig a talpával lefelé tartottam de most helyhiány miatt elfektettem, károsodhat ezért?

Figyelt kérdés

2019. júl. 11. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Ha nem mozgatod működés közben akkor mindegy hogy oldalt van vagy lapján.
2019. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Nekem az egyik ismerősöm 2 napig úgy használta a HHD-t hogy a vezetékeken lógott ki a házból. Nem volt hely meg valamit szerelt állandóan a gépben aztán csak kilógatta oldalt. 3. napon meg is adta magát a vinyó, ment a kukába.

Szóval nem biztos hogy olyan jót tesz neki, ha mindenféle pozícióban van tárolva. Legjobb vízszintesen.

2019. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
HDD-t*
2019. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Mint írtam a fektetett és az álló pozíció rendben van.

Erre ketteske jön azzal hogy a kábelen kilógatott himbálódzó vinyó tönkrement. Ez ellenérvnek eléggé gyenge. Még jó hogy tönkrement!!

2019. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Mi van 78% ma még nem könnyítettél magadon? Javaslom vonulj akkor félre egy 5-10 percre.

Nehogy már azt gondold te szärtad a spanyol viaszt és körülötted forog a világ, ember.

"ellenérv" :D Kit érdekel hogy te mit írtál, el se olvastam.

Azért van ez az oldal, hogy leírjuk a tapasztalatainkat, nem pedig azért hogy amolyan helyi megmondó emberként azt higgyük itt mindenki hülye csak a 78% tudja megmondani a tutit.

Én ezt láttam, leírtam hogy mi történt ennyi. Nem himbálózott (ilyet sehol nem mondtam nem tudom mit képzelődsz) simán csak függőleges helyzetben ment 2 napot és kifingott.

Felfogtad? Akkor örülök.

2019. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 +1 Egyetértek.
2019. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Mi van 78% ma még nem könnyítettél magadon? Javaslom vonulj akkor félre egy 5-10 percre."


- a, ebből mindjárt látszik ki a paraszt. Gratulálok...


"Kit érdekel hogy te mit írtál, el se olvastam."


- Akkor mit idézgetsz belőle és mire válaszolsz?? Ezek szerint azt se olvasod amit TE írsz!


"Én ezt láttam, leírtam hogy mi történt ennyi."


- Jó, Balogh Pistike ezt látta, más meg mást látott. Én is mást írok, meg te is csak én nem anyázok.


Ja, és láttál már szervert? Tudod mi az??


[link]


Itt van egy csak neked. 16 vinyó van benne OLDALÁRA fordítva. Na ők is biztos hülyék csak te vagy a megmondó ember...


Szánalmas vagy...

2019. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja és akkor nekem írogat privátba hogy a 6-os hozzászólás is az enyém csak másik profilról. Mondjuk ezt nem tudom hogy lehetne cáfolni, de természetesen az nem az enyém.

Ez van amikor elfogynak az észérvek. Jön a kőbunkó paraszt módra...

2019. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Hagyjad! Szánalmas a gyerek. :D
2019. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: erre is azt fogja írni, hogy ez is én voltam :)))
2019. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!