Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rainbow Six Siegéről lesz...

Rainbow Six Siegéről lesz most itt szó. Lehet nincs egy izom gépem de birnia kell és bottleneckre nincs semmi esély. Lent leirom a többit. Valami megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval jött a Rainbowba egy update. Eddig a CPU 70%-on volt max a gpu 100%-on. De update után a CPU néha felmegy 100%-ra ami miatt akad a hangom discordon. Semmi FPS drop semmi lag nincs de a hangom akad. A feladatkezelőt is meglestem de ott csak a Rainbow a discord meg a System használja a procit. [System 5-12% - Discord 4-5-12% - R6-60% kb]

Gép: cpu: Pentium g4560, gpu: Asus RX560 [polaris], 8gb RAM.

Annyi még,hogy minden highon van és úgy mutatja ezt az értéket. Volt amikor mindent lowra álitottam ugyanúgy a proci felmegy 100%-ra. Megoldás?



#GPU #CPU #ussage
2019. júl. 13. 05:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a vicc, hogy ezzel nem vagy egyedül.

Az új season óta kb. minden 2. ember pont ugyan erre panaszkodik, hogy 100%-on pörgeti az R6 a procit.

Veled ellentétben nekem akad a játék is néha, van hogy 150 FPS-ről le droppol 90-100-ra és egy tized másodpercre a játék is beakad, pont akkor mikor 60-70%-ról random hirtelen felugrik 100%-ra a proci terhelés.

i5 8600K, 1080ti és 16 giga 3200Mhz-es RAM van a gépemben, korábban egy mikro lagom sem volt, most meg kb. minden meccsbe van hogy beakad a játék a 100%-os proci miatt.

Levettem a grafikát akkor is ugyan ezt csinálta, feltettem maxra ott is ugyan ez.

De mondom valamit elcsesztek ebbe a seasonben de nagyon.

Az egyik haver twitch-en már azért nem streamel R6-ot mert egyszerűen bármit csinál vele, akad neki is és ez miatt állandóan lelövik aztán ciki neki a streambe :D

Season előtt neki sem volt semmi gondja a játékkal.

A megoldásra szerintem rajtunk kívül elég sokan kíváncsiak lennének, remélem valaki ír valami okosat miért van ez.

2019. júl. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó lenne. De ritka nálam hálistennek. De addig nem szólalok meg mivel nem akarom,hogy az akadt hangom halják :D
2019. júl. 13. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!