Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a külső adattárolót a...

Ezt a külső adattárolót a Windows és a Mac is támogatja?

Figyelt kérdés

[link]

Elsősorban Mac OS-re szeretném venni



#Windows #Adattároló támogatás
2019. júl. 19. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A Windows biztosan támogatja, a Mac viszont kérdéses, mivel nincs róla adat a gyártó weboldalán. Elméletileg gond nélkül kéne menjen.
2019. júl. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, élhetsz a 14 napos elállással. Csak arra figyelj, hogy ne céges címre rendeld, hanem magánra.
2019. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Formázáson múlik, én ExFAT -ot javaslom.
2019. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"a Mac viszont kérdéses, mivel nincs róla adat a gyártó weboldalán. "

Kereső:

[link]


3. találat a termék hivatalos oldala:

"System Requirements

* Windows® 10, 8.1 or 7

* Downloadable NTFS driver to read⁄write on macOS.

* Reformatting required to use Time Machine on macOS. Compatibility may vary depending on user’s hardware configuration and operating system."

[link]


Kézikönyve:

"Operating System CompatibilityYour My Passport Ultra drive and the WD Discovery, WD Drive Utilities andWD Security software are compatible with the following operating systems:


macOS™ (if applicable):

* Mavericks

* Yosemite

* El Capitan

* Sierra

* High Sierra"

[link]

2019. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt logikáztam ki, hogy NTFS fájlrendszernél (régi WD eszközömet gyárilag alapértelmezettként NTFS-el vettem és W-ról probléma nélkül ment a másolás), hogy ha most is NTFS alapértelmezett fájlrendszerrel veszem, kis esélyem van, hogy támogatja, ha pedig nem, akkor átformázom exFAT-ra. Akkor biztos lehetek, hogy az irást és a nézést is támogatja.
2019. júl. 19. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!