Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtube-on egyre több a...

A Youtube-on egyre több a reklám. Miért a Google-nak rosszabbul megy, mint régen?

Figyelt kérdés

2019. nov. 3. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Honnan tudod, hogy egyre több?

Én blokkolót használk de ja, nekem is feltűnt, hogy elég sok mindent blokkol.


Tapasztalatok?

2019. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A PAX tv.-n miért nincs reklám ? Mert szinte senki sem nézi.

Ezzel szemben a a fiatalok csak a Youtube-on lógnak-

Most őszintén. Ha lenne egy ilyen nézett oldalad, te nem ezt tennéd, DEHOGYNEM !!

2019. nov. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem megy rosszabbul, csak szeretnék éreztetni, hogy youtube prémiumot értelme van megvenni.
2019. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tapasztalat: nagyon régen alig találkoztam reklámmal, az csak a keresőben volt. aztán betették a YT-re, de közben állt meg 1-szer legfeljebb, aztán többször, most pedig már az elején, akár többször is, és konkrétan 10-ből 9-szer el sem tudok úgy indítani videót, hoyg előbb ne kelljen legalább 5mp reklámot néznem


milyen blokkolót lehet használni? Safarira?

2019. nov. 4. 14:53
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy ti csinálnátok-e, és hogy megéri-e, nyilván meg, csak kérdés, hogy a kevesebb nem-e több, egyrészt mindenki elkezd blokkolót használni, másrészt kevesebb lesz a kedve az embereknek nézni, pont a fiatalok tudják kijátszani jobban, stb.

Régen néha 1-1 reklámmal még kibékültem és nem vold gond, de ez már idegesítő


másrészt a Google eleve a keresőben is reklámoz, régen ez elég volt neki, most mekkor a részarány megoszlás? És a Google nyeresége nő vagy stagnál? A világ legnagyobb cége, mesterséges inntelligenciát és kvatumszámítógépet fejleszt. Értem én, ha még 10%-al több reklámot lenyomnak a torkunkon, akkor majd 10%-al hamarabb lesz meg a szuperkomputer, ami majd jobbá teszi az életünket szerintük, de nem lehet hogy jobb lenne, ha megelégedne 1% bevétellel a 10 helyett, és mindenki sokkal konfortosabban érezné magát?

2019. nov. 4. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!