Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti észrevettétek fb-on ezt az...

Ti észrevettétek fb-on ezt az összefüggést?

Figyelt kérdés
Tehát, ha megnéztek valakit, akkor a program berakja az illetőt az ismerősnek ajánlások közé és valószínűleg a másiknak is, akit megnéztetek. Én onnan szoktam sejteni ki nézett meg, hogy az ajánlásokra kattintok és akit nem én látogattam meg, az gondolom engem nézegetett. Szerintetek jól gondolom, hogy ez alapján simán tudható, ki nézte meg a profilunkat?
2020. márc. 22. 13:05
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Újabb példa. Tegnap megnéztem pár embert, hirtelen mára mind bekerültek az ajánlások közé, függetlenül attól, hány közös ismerősünk van. Eddig nem voltak bent. Nem hiszem el, hogy ez véletlen.
2020. márc. 24. 11:08
 22/28 anonim ***** válasza:

#20

Hidde el nem én pontozlak le.

Érdekes módon nekem nincs soha ilyen. Egyetemen bejelöltem pár csoporttársam akivel jóban vagyok, onnantól azok ismerősét ajánlja felfele. Hiába keresek rá néha pár csajra, pl régebbi ismerősökre, hogy mi a helyzet vele, szingli-e, vagy valami, nekem őket nem dobja fel. Csak az egyetemről ismerőseim ismerőseit, vagy olyanokat akik ott tanulnak még, de nincs közös ismerősünk. Vagy volt középsulis ismerőseim ismerőseit.

De hiába keresgetek ráfele akár napjában 20 szor is valakire (volt rá példa) akkor se dobja fel, pedig még pl általános iskolai évfolyamtársam is közös ismerősünk.

Hogy nálatok mi alapján megy azt nem tudom, de nálam soha nem volt ilyesmi. Engem pár éve még zavart is, hogy cssk random embereket kínálgat, de olyat nem akikre rákeresek.

Mint mondtam ha beszélgetünk is, de nem ismerősöm, de van mellette 5 közös ismerősünk akkor se dobja fel (vagy legalábbis nem elöl, mert soha nem láttam)



Nincs facebookon összesen 100 ismerősöm, többnyire rokonok, meg akik ténylegesen barátaim vagy haverok. A többivel ha úgy van ismeretség nélkül beszélek, pl pár szaktársammal, pár csajjal stb.

De őket se nagyon dobja fel. Ha nincs közös ismerősünk akkor meg egyáltalán nem.

Ha meg pl itt ismertem meg valakit, de semmi közös adat nincs, az ország másik felén lakik és a semmiből elkezdünk beszélgetni, hiába nézegetem az adatlapját akkor se adja be.

2020. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Akit megnézel, az bekerül az ajánlott listába. De nem azt jelenti, hogy ő is megnézett téged. Ezt már leírtuk többen is a válaszok között, azt hittem olvasod őket.
2020. márc. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam sehol, hogy azt jelenti, ő is megnézett engem!!! Ezt honnan is tudnán?
2020. márc. 24. 12:37
 25/28 A kérdező kommentje:
Annyit írtam, hogy szerintem az illetőnek is berak az ajánlásai közé, így ő sejtheti, hogy megnéztem.
2020. márc. 24. 12:38
 26/28 anonim ***** válasza:
39%

Ha lány vagy az mindent megmagyaráz.


Nyomjad csak a fészt. Mellé egykis insta, snap, tinder.

Csak ne csodálkozz, hogy lement mindenedet, és kitalálja a gondolataid :)

2020. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nincs se instám, sem semmi másom, de szerintem ez nem tartozik rád. Ahogy pedig már írtam, az én dolgaimat nyugodtan lementhetik, nem fognak semmi érdekeset találni. Kattanj már le erről, semmi köze a kérdésemhez.
2020. márc. 24. 16:26
 28/28 anonim válasza:
62%

Akiket én megnézek őket rendszeresen beadja lehetőségnek.

Két barátnőmmel sokat beszélek facebookon és azokat is beadja akikkel ők szintén sokat leveleznek.

Ismerek egy csajt aki onnan tudta meg, hogy kivel levelezik a pasija, hogy feldobta neki lehetőségnek. És mint kiderült igaz is lett. 😁

De ahhoz szerintem nincs köze, hogy engem ki néz meg.

2020. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!