Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el az internetem?

Miért megy el az internetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A házban 3 gép van,de attól függetlenül,hogy éppen hány gép van bekapcsolva az én netem random megszakad.A jobb alsó sarokban hol X hol felkiáltójel lesz változó ideig(hol egy pillanatra hol egy teljes percre is akár). Azt vettem észre,hogy inkább akkor csinálja ezt amikor megnyitom a böngészőt (Mozilla) és felmegyek facebookra vagy youtube-ra. Mellette nem megy a torrent vagy bármi, se nálam se másik gépen,mégis olyan mintha nem bírná a terhelést (lehet hülyeséget beszélek ezért elnézést >< ) De az az érdekes,hogy ezt a másik gépek közül egyik sem csinálja,szóval azokon sose megy el a net csak nálam... Próbáltam hibaelhárítóval de azt írta hogy nem tudta azonosítani a problémát. Lehet a gépemmel van a baj? Eddig semmi ilyen baj nem volt,egyik napról a másikra bolondult meg.



2020. júl. 1. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A hibajelenség megtört, elszakadt vagy kontakthibás kábelre utal, cseréld ki.
2020. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 The Dead and Dreaming ***** válasza:
77%
Igen, ez valóban kábel problémára utál. Én azt próbálnám ki elsőre, hogy kicserélem a kábelt.
2020. júl. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem igazán venni észre a kábelen külsőre hogy baja lenne de akkor lehet belül megtörhetett...megpróbálkozok egy másikkal,köszönöm a válaszokat:)
2020. júl. 2. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!