Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet tenni, ha használhat...

Mit lehet tenni, ha használhatatlanná teszik a facebook profilom, folyamatos 72 órás tiltásokkal?

Figyelt kérdés

Már negyedjére tiltanak le 3 napra... K..vára unalmas már, távol vagyok otthonról, és ott tudnám tartani a kapcsolatot a családdal, de nem tudom elérni így őket...

Először megkaptam a 3 napomat, úgy voltam vele majd letelik, és kész. Letelt, eltelt 12 óra, megint kaptam 3 napot. Azóta eltelt 2 hét, azt hittem már békén hagynak, erre kaptam még 3 napot. Már kissé felidegesített ez is, de ma, mikor már csak 1 napom lenne hátra, tiltás közben kaptam még 3 napot!! Mi alapján tiltottak le, mikor alapból nem is tudtam volna, még ha akartam volna se megosztani semmit, mert le voltam tiltva?????!!!!! A legidegesítőbb hogy üzenetet se tudok küldeni, illetve hívást se tudok kezdeményezni, semmi életjelet nem tudok adni magamról.

Gondolkodtam új profilon is, de több ismerősöm járt már úgy, hogy az újat is elkezdték letiltogatni, úgyhogy nincs kedvem potyára új fiókot regisztrálni...

Megtaláltam azt az űrlapot, amit be lehet küldeni, ha jogtalannak érzed a letiltást. Kitöltöttem, lefényképeztem a személyi igazolvány képemet, hozzá csatoltam, de nem engedi beküldeni... Nincs ezeknek valami elérhetősége, ahol megmondhatnám végre nekik, hogy unják már meg végre?



2020. szept. 7. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

("megmondhatnám végre nekik, hogy unják már meg végre"

Szinte biztos, hogy automata csinálja, nem emberek döntése.)


Nem próbáltam, de hátha hasznos.

[link]

2020. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nekem szinte minden ízében ugyan ez történt.

Ez a tiltás alatti tiltás most hétvégén csúszott be. Vicces nagyon. Én már lassan úgy vagyok hogy törlöm az egészet a p....-ba, mert ez már nevetséges, önmagukat számolják így fel.

Reklamálni nem lehet, mert az üzenetet nem sikerül elküldenie "véletlenül".

2020. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
whatsapp, viber, skype, stb... van sok más megoldás amivel tartani tudod a kapcsolatot a családda.
2020. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!