Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csak kevesen lájkolják...

Miért csak kevesen lájkolják a diplomamat a Facebookon az ismerőseim közül?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 06:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az miért baj? Lehet, nekik a facse nem központi kérdés.
2020. szept. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert se nőt, se cicát nem tettél mellé.
2020. szept. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Én úgy gondolom, hogy felesleges emiatt aggódni.

2020. szept. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne, hogy többen lájkolják?
2020. szept. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert lehet ők is olyan "aktívak" mint én. Szerintem kb 10 éve biztos nem lájkoltam semmit sem. Szóval ha az ismerőseim között vagy véletlenül és az utóbbi 10 évben szerezted meg, akkor máris egyel kevesebb lájk. :D


Komolyra fordítva a szót: ne pörögj rá erre ennyire. Korosztály függő, de az igazság az, hogy bár a felhasználók száma nő, de az aktív felhasználók csökkennek. Az emberek többsége max a messenger funkciót használja: legalábbis a kb 300 ismerősöm közül (most direkt megnéztem) kb 10 post került ki az utóbbi 2 napban. Persze gondolom ez változó és biztos van akik aktívabbak de nekem az a megfigyelésem hogy egyre passzívabb a jelenlét.

Szóval akik tényleg ismernek is találkozol velük (beszélgetsz velük) akkor személyesen biztosan gratulálni fognak, de 90% hogy a többségük nem látta a posztot. Aki pedig látta az se biztos hogy reagál rá.

2020. szept. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg ez csak neked olyan fontos. Ha a fél feneked kint lenne, lenne rá reakció. Ez már nem éri el az emberek ingerküszöbét.
2020. szept. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert rajtad es a leendo munkaltatodon kivul a loteri kopasz kutyat se erdekli.
2020. szept. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!