Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakiről kiderül, hogy...

Ha valakiről kiderül, hogy egy torrent oldalról töltött le filmeket az büntetendő?

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 22:48
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Szóval a formatálás a biztos megoldás.
2020. szept. 26. 11:42
 22/30 anonim ***** válasza:

Fájlok helyreállítása formázott merevlemezről:

[link]

[link]

2020. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
A mulatságos dolog az, hogy manapság akárkinek bemennek a lakásába mindenkinek lehet találni a gépén letöltött filmet vagy bármi mást. Na mindegy, azért leformatálom és telerakom más dolgokkal hogy annál nehezebb legyen a dolog. Na meg én amúgy sem vagyok torrentező, hanem a youtube-ról töltök le valamit ha töltök.
2020. szept. 26. 15:21
 24/30 A kérdező kommentje:
Ja meg a videa-ról is töltöttem már le a 9xbuddy-val, mp4-ben menti le a filmeket. Meg a data-ról is néha már előfordult.
2020. szept. 26. 15:33
 25/30 A kérdező kommentje:
De persze csak ritkán.
2020. szept. 26. 15:35
 26/30 anonim ***** válasza:

YouTube Általános Szerződési Feltételek

https://www.youtube.com/static?gl=HU&template=terms


Engedélyek és korlátozások


A rendelkezésére bocsátott Szolgáltatást mindaddig elérheti és használhatja, amíg betartja a jelen Szerződést és a vonatkozó jogszabályokat. Tartalmakat nézhet vagy hallgathat személyes, nem kereskedelmi jellegű céllal. Ezenkívül megjeleníthet YouTube-videókat a beágyazható YouTube-lejátszó használatával.


A Szolgáltatás Ön által történő használatára a következő korlátozások vonatkoznak.



Az alábbi tevékenységek nem engedélyezettek:


A Szolgáltatás vagy valamely Tartalom bármely részének elérése, reprodukálása, letöltése, terjesztése, továbbítása, sugárzása, megjelenítése, értékesítése, licencelése, megváltoztatása, módosítása vagy egyéb módon történő felhasználása, kivéve abban az esetben, ha: (a) a Szolgáltatás azt kifejezetten megengedi; (b) a YouTube és adott esetben a megfelelő jogtulajdonosok azt előzetesen írásban engedélyezték; vagy (c) azt a vonatkozó jogszabályok lehetővé teszik.

2020. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Szerintem ne csináljunk hülyét egymásból. Ha valamit nem lehet a youtube-ról letölteni akkor miért van fent? Amúgy meg nem kell nekem oda beregisztrálnom hogy leszedjek egy videót, elég a linkjét kimásolnom. Ennyi.
2020. szept. 26. 16:09
 28/30 A kérdező kommentje:
Ami meg szerzői jogvédett az úgy sincs ott fent, mert leszedik.
2020. szept. 26. 16:12
 29/30 A kérdező kommentje:
Amúgy most ezzel azt akartad mondani hogyha a youtube-ról én letöltöm a micimackó kilencedik évadjának negyvenkettedik epizódját akkor az büntetendő?
2020. szept. 26. 16:18
 30/30 A kérdező kommentje:
Te valami jogot végzett ipse lehetsz, biztos azt hitted hogy a youtube engem ezért fel fog majd jelenteni. Szerzői jogokat nem sértettem a dologgal, mivel fel nem ment semmi, egyet értünk?
2020. szept. 26. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!