Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a cyberbully...

Mi a véleményetek a cyberbullying-ról? Mások interneten történő bántalmazásáról, megszégyenítéséről?

Figyelt kérdés
2020. dec. 31. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat manapság annak akinek van internete....
2020. dec. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az sem mindegy hogy interneten hol, mert facen meg a pl gyakori kérdés között van egy kis különbség.


Facen ha ismerős írja hogy dögölj meg pl szerintem azt inkább lehet felfogni sértésnek vagy fenyegetésnek.


Sokan elég érzékenyek is témába kapcsolatban mert anyuci apuci kicsi fiának/lányának megkapja pl hogy nem tud énekel mert nem tud csak gondolom baráti köre nem akarja meg sérteni ez akkor most cyberbullying? vagy az cyberbullying amikor olyanok kommentelnek képéhez egy csajnak akit a csaj rondának tart mert sokszor a véleményt ha nem pozitiv az inetreneten az cyberbullying ami nem igaz.Világon mindig lesznek akiket bullying-olnak ha inertneten akkor ott ha kollégiumba akkor ott. Nekem pl nincs facem nincs instám youtube twitter meg stb létezem nélkülük és IT-ba dolgozok de nem mondom azt se hogy ezek nélkül mindenki kedves velem

2021. jan. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!