Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki napi szinten 2-4...

Ha valaki napi szinten 2-4 órát tölt el Messengeren, az mennyire függőség?

Figyelt kérdés
A barátnőm általában fent van átlagosan 2 órát naponta, körülbelül 100-200 alkalommal nyitja meg az alkalmazást, de van mikor 4 órát is fent van, arra fogta, hogy a tanuláshoz kell, mert van csoport, stb. Ez soknak számít? Mondjuk egyetemen tanul, és félig online oktatása van.
2021. szept. 30. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha online tanulásra használják, abszolút nem függőség.
2021. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az időtől lesz valami függőség, vagy sem.

Sőt, egyébként a Messenger csak egy eszköz. Ha én mondjuk a barátnőmmel egész este Messengeren beszélek, az nem azért van, mert én a Messengertől függnék, hanem azért, mert szeretek beszélgetni a barátnőmmel. Amit ha ott lenne helyben, akkor élőben tennék meg ugyanúgy.

2021. szept. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem függőség. Legalábbis nem a Messenger áll a középpontban, hanem az adott személy. Ha nem írna egy napig a párom, amikor fizikailag épp nem vagyunk együtt, akkor meg se nyitnám az alkalmazást aznap, ellenkező esetben meg jóformán egész nap beszélgetünk. 1,5-2 óra simán megvan naponta, pedig olyankor mindig van valami (nem ér rá az egyikünk, dolgunk van stb.).
2021. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az egész nálam annyiból rosszabb, hogy tavkapcsolatban élünk és nagyon keveset beszélünk.
2021. szept. 30. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben felhívnám legközelebb. Abból sok minden kiderül.
2021. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!