Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore -on felfüggesztették a...

NCore -on felfüggesztették a fiókomat 8 hét inaktivitás miatt? Azért ez kicsit rövid idő, nem?

Figyelt kérdés
Ez az egész csak a pénz behajtásáról szól? Eddig úgy volt, hogy ha hónapokig nem léptél be (mennyi is? 6-8?), akkor tiltottak, amit megértek. De 8 hét alatt az emberrel történnek dolgok, és nem feltétlenül az lesz az élete középpontjában, hogy belépkedjen oldalakra. Különben azért is lepődtem meg ezen, mert abban sem vagyok biztos, hogy 8 héten keresztül nem léptem volna be. Bár lehetséges persze, de elég korai az emlékem arról, hogy utoljára belépek, és rutinból végigkattintgatom a "Hír megjelölése olvasottként" szöveget. Mindegy is, a lényeg, hogy azért email -ben küldhettek volna ki legalább egy figyelmeztetőt, hogy leredukálták 8 hétre az inaktivitást. Az 100% hogy nem hit'n'run miatt kaptam. Szerintem vannak itt még páran, akik így jártak. Ha igen, akkor nyugodtan megírhatjátok, hogy ti mit gondoltok erről.

2022. ápr. 29. 00:39
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
94%
Kb 5 évvel ével ezelőtt én is így jártam, írtam nekik egy e mailt hasonló szöveggel mint ami a kérdés, és visszakaptam az felhasználómat.
2022. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
93%

igen, na ez ma már nem játszik :D

fizetni kell

2022. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha egy oldalra regisztrál az ember, főleg torrent trackerre, akkor ildomos azzal kezdeni hogy elolvasom a Wiki-t, már csak a visszatöltési szabályzat miatt is. Aztán ha ott azt látom hogy 2 havonta be kell lépni, és nem fogom annyi ideig használni az oldalt, akkor csinálok magamnak egy emlékeztetőt ami 7 hetente szól nekem hogy lépjek be. Ez a művelet kb. 30 másodpercet vehet el az életemből alkalmanként, vagyis éves szinten 4 perc hogy életben tartsam a nem használt nCore fiókom.
2022. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
78%
Lol 8 hét az rohadt sok idő. Meg covidosan is beléptem legalább 3 naponta. Ha valaki 8 hétig nem használja akkor annak nincs is rá szüksége. Amúgy az oldal reklámokból tartja fenn magát, nem hiszem hogy olyan baromi nagy elvárás lenne hogy hetente belépj azért cserébe hogy bármikor szinte bármit INGYEN letölthess. De csinálsz saját torrent oldalt ott olyan szabályokat hozol amilyet akarsz.
2022. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
1 év alatt 7 terra feltöltés, de nyáron nem léptem be. Egyrészt nem kellett (akkor), meg elfelejtettem. De azon kívül rendszeresen top 10k voltam. Azóta kaptam még eggyet. 8 hét kevés 16 jobb lenne.
2022. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
20%
#15 és most mi is a probléma? hogy 1 év alatt kell fizetned emiatt 1 ezer Ft-ot?
2022. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
86%
3500 ft és igen. Több aktivitásom volt mint sokaknak akik pár éve fent vannak. És ezután kell fizetnem? Szerencsére kaptam meghívót mielőtt 15k pontba került.
2022. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
68%

Ez a szabály, a szabály már azelőtt olvasható mielőtt regisztrálsz. Ha nem tetszik a szabály nem regisztrálsz, ennyi az egész.

Vicc, hogy képes valaki ebbe belekötni, még ha anélkül függesztenék fel, hogy ez előre, és világosan le lenne írva, akkor jogos lenne, így viszont nem.

2022. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 senior10 ***** válasza:
41%

Én is és sok ismim is járt, miközben a seed ment folyamatosan, emlékeztető e-mailt senki se kapott. közülünk senki se vette vissza a fiókját, és a seedek is leálltak azonnal. Érdekes, hogy seedelni továbbra is lehet, mert az jól jön persze, de e-mailekre hónapokig semmi reakció, de ha mégis sikerül valakivel beszélni akkor valami iszonyat arrogáns és flegma hangnemmel közlik az emberrel, hogy fizess.

Egyébként tudok olyanról is akit jogtalanul tiltottak ki ezzel az indokkal..

Az pedig, hogy ha 8 hétig nem lép be valaki akkor nincs is szüksége rá, az netto hülyeség. egy világjárvány idején, amikor adott esetben te is magad is kórházba és gépre kerülsz, igenis lehet 8 olyan hét egyhuzamban amikor eszedbe se jut, hogy fellépj...

2022. ápr. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
32%
A legtöbb torrent oldal küld értesítést mielőtt deaktivál.
2022. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!