Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore -on felfüggesztették a...

NCore -on felfüggesztették a fiókomat 8 hét inaktivitás miatt? Azért ez kicsit rövid idő, nem?

Figyelt kérdés
Ez az egész csak a pénz behajtásáról szól? Eddig úgy volt, hogy ha hónapokig nem léptél be (mennyi is? 6-8?), akkor tiltottak, amit megértek. De 8 hét alatt az emberrel történnek dolgok, és nem feltétlenül az lesz az élete középpontjában, hogy belépkedjen oldalakra. Különben azért is lepődtem meg ezen, mert abban sem vagyok biztos, hogy 8 héten keresztül nem léptem volna be. Bár lehetséges persze, de elég korai az emlékem arról, hogy utoljára belépek, és rutinból végigkattintgatom a "Hír megjelölése olvasottként" szöveget. Mindegy is, a lényeg, hogy azért email -ben küldhettek volna ki legalább egy figyelmeztetőt, hogy leredukálták 8 hétre az inaktivitást. Az 100% hogy nem hit'n'run miatt kaptam. Szerintem vannak itt még páran, akik így jártak. Ha igen, akkor nyugodtan megírhatjátok, hogy ti mit gondoltok erről.

2022. ápr. 29. 00:39
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

19 és 20 -as:

Pontosan erről van szó. Kicsit off, de elég beteges vagyok már október óta (2 hete már a színeket sem úgy látom, ahogy előtte), tudom, ez nem kifogás, de azóta 1000%, hogy fent voltam az oldalon, legalább 2-3 alkalommal, és igen, a vége felé nagyon nyomatták bejelentkezéskor, hogy vegyek rangot, kattintás után is megint bedobta az oldalt, csak kb. 3. -ra dobott a főmenüre. Érződött a levegőben, hogy valami nem az, mint régen. Meg amint mondottam, nem olyan rég olvastam erről a nagy hullámról, amikor sokaknak oda lett a fiókjuk, de nem emlékszem olyanra, hogy ennyi idő elég lett volna, hogy inaktiválják a fiókot. Pont ennek tudatában ott is volt a fejemben, hogy akkor nem csinálok olyat biztosan, hogy legalább fél, vagy több mint fél évig nem nézek rá az oldalra. Szóval vagy voltam olyan szerencsétlen, hogy most először pont kijött az a 8 hét, ami az évek alatt éppen még hogy nem, vagy valamit időközben tényleg változtattak, és nem olvasgattam a szabályokat.

Pár hónapja kaptam értesítést egy olyan torrent oldalról, amiről már azt sem tudtam, hogy létezik, vagy hogy bejelentkeztem volna bármikor is. Mikor megnyitottam az emailt, pontosan emiatt, mert figyelmeztettek, hogy rég jelentkeztem be, és inaktiválnak, ha nem lépek be, akkor jutott eszembe az oldal, amire évek óta nem léptem be. Ez legalább 5 évet jelent, ha nem többet.

Amúgy meg pont olvastam itt gyakorin valahol, hogy valakit tényleg kitiltottak, és az állítás szerint 100%, hogy nem volt inaktív 8 hétig.

2022. ápr. 30. 12:09
 22/50 anonim ***** válasza:
89%

#19 "miközben a seed ment"

Nem azt nézik hogy seedelsz-e hanem azt hogy beléptél-e a weboldalra..!

2022. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
37%
És emiatt hülyeség.
2022. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
28%

23/

Még kórházból vagy külföldi nyaralásból is könnyen be lehet lépni telefonról a weboldalra és 2 hónappal meghosszabbodik. Nem kell se letöltened se seedelned. Ezért jó.

2022. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
81%

"Kicsit off, de elég beteges vagyok már október óta"


Aha, és nyilván hónapok óta semmilyen böngészőt, email klienst, bármit, aminek köze van az internethez nem nyitottál meg, mert beteg voltál... Hagyjuk már. Netto kifogás. Fizesd meg a visszakerülés költségét, ha annyira fontos neked az account és tanulj a hibádból. Ennyi.


"a vége felé nagyon nyomatták bejelentkezéskor, hogy vegyek rangot, kattintás után is megint bedobta az oldalt, csak kb. 3. -ra dobott a főmenüre."


Napi szinten sokszor járok az oldalon és igen, volt ilyen időszak, de kb. három hetente egyszer dobta fel a rangvásárlást. Kicsit sem volt zavaró, ahhoz képest ami más oldalakon megy, mint ami pl. itt is (ha adblocker nélkül nézed az oldalt).


"Érződött a levegőben, hogy valami nem az, mint régen."


Semmilyen "politikai" változás nem történt. Egyszerűen megszabadultak az inaktív accountoktól. Ez minden torrent oldal érdeke, hogy ne legyen tele téglákkal.


"Pár hónapja kaptam értesítést egy olyan torrent oldalról, amiről már azt sem tudtam, hogy létezik, vagy hogy bejelentkeztem volna bármikor is. Mikor megnyitottam az emailt, pontosan emiatt, mert figyelmeztettek, hogy rég jelentkeztem be, és inaktiválnak, ha nem lépek be, akkor jutott eszembe az oldal, amire évek óta nem léptem be. Ez legalább 5 évet jelent, ha nem többet."


Nyilván elhisszük, hogy pont most kaptál 5 év után emailt egy ismeretlen torrent oldalról, miután hogyhogy nem pont kitiltottak ncore-ról és pont kapóra jön az érveléshez. Kifogásokat keresni egy dolog, de mellé még hazugságokat is beleszőni, az már nagyon lealacsonyító dolog rád nézve.

2022. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 senior10 ***** válasza:
89%

# 22:

És akkor ha belegondolunk ki az aktívabb? aki hónapokon (vagy éveken) keresztül seedel több száz torrentet, igaz nem lép fel, de tulajdonképpen elérhetővé teszi a többi tagnak a fájlokat, vagy az aki hetente egyszer belép 3 mp-re de egy keresést sem indít, és seedelni is csak addig seedel ameddig kötelező?


# 25:

"Aha, és nyilván hónapok óta semmilyen böngészőt, email klienst, bármit, aminek köze van az internethez nem nyitottál meg"

Ugye pont ez az, ha mondjuk a 7. hét végén küldenének egy figyelmeztető e-mailt akkor talán észbe kapna az ember, hogy hu b+ tényleg. de nem küldenek ilyet senkinek...., nyilván direkt, hogy csilingeljen a kassza...

2022. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
87%
szerintem fizesd ki a premiumot ami 5 vagy 10 dollar es akkor visszaàllítjàk, emiatt ne vesszen el a fiókod.
2022. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
57%
Totál mindegy, 8 hét nem 8 nap. Ha valakinek 8 hét alatt nincs tényleg 10 másodpercre, hogy belépjen, mert ha alapból valamit le szeretne tölteni vagy hasonló akkor úgy is belépne, akkor nem is igazán fontos neki ez az egész.
2022. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
26%
Még ha végig seed-el is?
2022. ápr. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
46%
legalább egy figyelmeztetöt küldhetnének.
2022. ápr. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!