Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore -on felfüggesztették a...

NCore -on felfüggesztették a fiókomat 8 hét inaktivitás miatt? Azért ez kicsit rövid idő, nem?

Figyelt kérdés
Ez az egész csak a pénz behajtásáról szól? Eddig úgy volt, hogy ha hónapokig nem léptél be (mennyi is? 6-8?), akkor tiltottak, amit megértek. De 8 hét alatt az emberrel történnek dolgok, és nem feltétlenül az lesz az élete középpontjában, hogy belépkedjen oldalakra. Különben azért is lepődtem meg ezen, mert abban sem vagyok biztos, hogy 8 héten keresztül nem léptem volna be. Bár lehetséges persze, de elég korai az emlékem arról, hogy utoljára belépek, és rutinból végigkattintgatom a "Hír megjelölése olvasottként" szöveget. Mindegy is, a lényeg, hogy azért email -ben küldhettek volna ki legalább egy figyelmeztetőt, hogy leredukálták 8 hétre az inaktivitást. Az 100% hogy nem hit'n'run miatt kaptam. Szerintem vannak itt még páran, akik így jártak. Ha igen, akkor nyugodtan megírhatjátok, hogy ti mit gondoltok erről.

2022. ápr. 29. 00:39
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
79%
Mivel belépést írnak elő nem seedelést, így logikus.
2022. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
67%
Tessék minden hónapban 1x belépni. Ez tuti kevesebb mint fél perc. Nem kell semmit se letölteni. Így elkerülhető a hisztizés és a hatalmas anyagi megterhelést a 3. hónapban.. :P
2022. máj. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
89%
Régen amikor tiltottak akkor írtam egy mailt és aktiválták újra, utóbbi alkalommal már fizetnem kellet, 10 dollár azthiszem. Úgyvoltam vele kifizetem, amennyi tartalmat leszedtem már onnét ingyen megérdemlik, szervereknek,domain stb költsége van, úgy gondolom ennyi donáció belefért de legközelebb észben tartom és felnézek azért.
2022. máj. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
86%
Megjegyzem kíváncsi lennék hogy akik sírnak a pár ezer forintos visszaengedés miatt, azok mennyi mindent "loptak" köszönhetően az nCore-nak, és ha mindezt legálisan szerzik be, mennyi pénzbe került volna nekik
2022. máj. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

Őszintén...Kicsit elgondolkodtam...Talán ez is egy jel arra, hogy valóban le kellene állni a torrentezéssel, ha nem is 100% -ban, de amit csak lehet, alternatív módon megoldani. Újabban amúgy is minimálisra fogtam, amióta megjelent ez:


[link]


De akkor most még inkább ebben az irányban haladok. Már a Windowst sem úgy töltöm le, mint pár éve, hanem inkább leszedem a tiszta telepítőt, és azzal a parancssoros megoldással aktiválom, úgy legalább vírust nem nyelek be. Akkor ott van a Photoshop, annak is van ingyenes alternatívája, mint pl. a Krita, de találtam azóta még egyet, mint a Photopea, meg ott van FL Studio helyett is az LMMS. Tutira videó vágóból is van jó ingyenes, csak már nem volt rá szükségem évek óta. Szóval még lehet hálás is leszek majd az nCore -nak, és emiatt fogok még tisztább életet élni.


#34 -es: Én bevallom neked, igen sok mindent loptam, ahogy sokan mások, de ezekből nekem soha nem volt bevételem, csak amolyan hobby szinten használtam mindig. Ha nekem ezek közül bármelyikkel is beindulna az élet, az lenne az első, hogy lassan mindent megvennék tisztán. De addig valahogy nem tudom magam rosszul érezni, hogy szökőévente lejött egy újabb PS, vagy Sony Vegas, vagy Office csomag. Amíg tesóm kisebb volt, nagyon könyörgött mindig a magyar szinkronos filmekért, és persze hogy nCore -ról volt legkönynebb leszedni. Igen, bevallom, erre használtam legtöbbet (amit nagy eséllyel ha pocsék minőségben is, de online is meg lehetett volna nézni). Szóval valahol igazatok van, hogy nincs rá szükségem olyan intenzitással, mint egy hardcore torrentezőnek, de attól még meglepett ez a 8 hét. De elfogadom, ha tényleg kezdetektől fogva 8 hét volt a szabályzatban, csak én nem vettem észre, bár nekem ez akkor is hihetetlennek tűnik, és olyan érzés, mintha újabban hozták volna csak be.

2022. máj. 1. 19:26
 36/50 anonim ***** válasza:
83%
Kutya nem foglalkozik amúgy a letöltésekkel. Néha valaki elfognak hogy lehessen egy hírt kreálni róla, hogy na megint elfogtak valakit aztán ennyi az egész.
2022. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
72%

"De addig valahogy nem tudom magam rosszul érezni, hogy szökőévente lejött egy újabb PS, vagy Sony Vegas, vagy Office csomag."


Na ez az.


PS havi 25EUR = 10.000Ft

Vegas Pro évi 100.000Ft vagy örökös licensz többszázezer

MS Office 150USD = 54.000Ft


És akkor a filmekről nem is beszéltünk, amiknek darabja boltban DVD-n 2-4ezer, minél újabb alig drágább.


Most az újraregisztráláshoz meg kell fizetni párezret. Na bumm.

2022. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
87%

Én fél év inaktivitás után kaptam "tiltást". Ez van, fél évig számítógép közelében sem jártam, olyan volt az élethelyzetem.

Fizettem kb. 6000 Ft-ot prémiumért, és ismét jó lett. Azóta, még ha nem is használom, néha leszedek egy-egy kisebb torrentet, főleg filmeket.

2022. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

38 -as. Igen, az már kicsit hosszabb idő, de gondolom te is megkaptad azt 8 hét után, csak neked tűnhet úgy, hogy fél év.

Érdekességképpen utána néztem milyen más oldalak vannak még. Bár névről ismerős régebbről, de sosem használtam, nem néztem fel rá. Viszont ezen valahogy gyorsan megakadt a szemem Majomparádé főoldalán:


"• A több mint 25 hete inaktív felhasználók automatikusan törlésre kerülnek. A fiók törlése előtt egy héttel a Rendszer email-ben értesítést küld."


Ezt azért korrektebbnek és életszerűbbnek tartom, főleg az utóbbi mondatot.

2022. máj. 3. 13:14
 40/50 anonim ***** válasza:
72%
Most akkor hiányzik az ncore vagy nem? Mert ha kimondottan csak egy-egy dolog kell, akkor abban segíthetek, de ha 2havonta egyszer belépsz, arra a meghívót is kár pazarolni.
2022. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!