Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom gmail.com-on...

Hogy tudom gmail.com-on blockolni ezt a spam-előt?

Figyelt kérdés
Üdv. Nemrég megtalált 1 bizonyos "subscriptions@medium.com" spammer vagy mi. Minden nap küld 1 levelet. Már jelentettem spam, adathalászként is de csak nem akar abbamaradni. A Gmail-os fiúk ennyire inkompetensek lennének? Mit tudnék kezdeni ezzel hogy végre NE küldjenek több teliberakott email-t nekem. Az egészben az a cink hogy amíg nem jött első spam töllűk még csak nem is hallottam az oldalukról, szóval nem is íratkoztam fel... Ami felveti azt a kérdést is hogy honnan van meg nekik az én email címem...

2022. máj. 19. 18:20
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Értem, megpróbálom akkor ezt és meglátjuk kapok-e holnap levelet vagy sem. Köszönöm szépen neked a segítséget.
2022. máj. 19. 21:49
 22/23 anonim ***** válasza:
45%

"Ezek után jeleztem is gmail támogatási rendszere felé is"

Ennyire már ne legyél degenerált! Hagyd már nyugton szerencsétleneket! Mi közük van hozzá, hogy egy random valaki nem reagál az e-mailjében küldött linkre? Ez kb olyan, mintha a BMW gyárban verném az asztalt, amiért tegnap egy BWM-s nem adta meg az elsőbbséget.


"még nem kaptam választ tőlük és ez már napokkal ezelőtt volt"

Ne csodálkozz. Hülyeségekre ők sem fognak válaszolni.


"Akkor ők mégis hogy a csudába tudnak írni nekem? Bocsánat csak hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz."

Igen, tényleg nem értesz hozzá.

De mondok egy szemléletes példát: ha én a postán feladok egy levelet, akkor ráírhatom feladónak azt, hogy: Fütty Imre, Bivalyba**nád, Random utca 69. Ettől a posta még kézbesíteni fogja, mert nem kötelessége ellenőrizni a feladó helyességét. te viszont nem tudsz erre a címre levelet küldeni, mert nem létezik. Ugyanez van e-mailnél is. A küldő (SMTP) szerver bármit feltüntethet küldő címnek. Olyat is, ami nem létezik. A GMail legfeljebb csak annyit tud ellenőrizni, hogy be van-e az adott domainen jegyezve mail szerver. De hogy az adott felhasználó él-e, az a küldő rendszerének a magánügye.


"Illetve én a spam mappában sem akarom látni."

Akkor ne nyisd meg a spam mappát! És nem fogod látni.


"19 alkalommal jelentettem már erről a cimről származó levelet de még mindig nem tettek semmit."

Szerinted véletlenül?

Nem csodálkoznék, ha náluk a te címed lenne spamnek jelölve.


"Beállítom hogy továbbitva legyen a gmail support-jának, meglátjuk hogy akkor majd tesznek-e már valamit ha ők is napi szinten megkapják."

Aztán majd ne csodálkozz, ha idővel megszűnik a fiókod. ;-) Akkor jöhetsz ide megint sírdogálni.


Soha nem fogom az ilyen idegbetegeket megérteni. Meg van oldva a probléma, de ez nem elég. Nem viccből mondom, de nem vagy súlyos kényszerbeteg? Csak mert arra léteznek már nagyon jó gyógyszerek.

2022. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
#22 Ez egyáltalán nem segít. Kommented jelentettem, mert provokatív vagy. Az helyett hogy segítenél, inkább vitatkozni szeretnél... Ha nem szeretnél segíteni azt megértem, de akkor kérlek ne írj.
2022. máj. 20. 13:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!