Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom megnézni, hogy...

Hogy tudom megnézni, hogy milyen küldeményem van vámkezelés alatt?

Figyelt kérdés
Kaptam egy emailt, hogy vámkezelendő nemzetközi küldeményem érkezett és ki kéne töltenem egy dokumentumot, és a számlát elküldenem. Próbáltam a rendelés azonosítója alapján megtudni, de nem sikerült. A posta honlapján, amikor a nyomkövetéshez beírom, semmi adatot nem ad ki, megnéztem a rendeléseimet is, amiket külföldről rendeltem, de szerintem egyiknek sem ugyanaz a száma. A Shein-ről, meg az Aliexpressről rendeltem, de eddig egyiknél sem volt ilyen. Ezeken kívül Revolutos kártyát igényeltem, azt tudom még elképzelni, hogy külföldről érkezik, de az csak egy kis levél, nem hiszem, hogy megvámolják. Nem tudom, lehet béna vagyok, de már vagy háromszor megnéztem, hátha sikerül, de nem tudtam rájönni.

2022. jún. 9. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Kövesd le, hogy melyik rendelésed érhetett most be.
2022. jún. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos bármelyik beérhetett kb. most.
2022. jún. 10. 07:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát csak a nyomkövetési szám alapján tudod megnézni. Egyébként lehetséges hogy kapott új számot, és a Posta már ezen kezeli. Ezen a lekérdezőn kiírja az új számot is: [link]
2022. jún. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a segítséget! Ìrtam az ügyfélszolgálatnak, és megoldódott!
2022. jún. 10. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!