Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aki régi és tapasztalt Ncore...

Aki régi és tapasztalt Ncore felhasználótól lehetne néhány kérdésem?

Figyelt kérdés
Nemrégiben lettem Ncore tag, és szeretném kérdezni azoktól aki régi, tapasztalt motoros Ncore felhasználoktól kérdésem az, hogy tapasztaltatok e változásokat mint például visszaesés mind felhasználó, mind tartalom esetében vagy növekszik? Azt olvastam nagyon sok embert kidobtak mert írták nekik nem léptekbe 8 hétnél tovább, mindenki mást-mást ír, ezt a hivatalos face ncore oldalon, és rengetegen panaszkodnak, valaki azt írta oldalukra , hogy mini Napóleonként viselkedik az oldal, és csak 10 dolláért mehetnek vissza, milyen befolyással van vagy lesz a többi más szolgáltatásokkal szemben, illetve ez a rezsicsökkentés szintén befolyásolja majd a torrentezést? aki régi és tapasztalt tag, aki tud választ vagy mesélni annak köszönöm majd a válaszokat és amennyire lehet, adom majd a zöld pacsikat is..

2022. júl. 27. 20:43
1 2
 1/19 anonim válasza:
9%
Nekem anyámat azzal az okkal dobták az oldalról, hogy nem töltötte vissza a filmeket az oldalra. Ehhez ugyebár az kéne, hogy egész be van kapcsolva a géped és viszzatöltődhessenek a dolgok. Viszont nekünk laptopon volt rajta és ezért nem lehetett egész nap random bekapcsolva. Aztán ezért anyám fiókját törölték. Viszont maga az oldal tök jó, mivel sok minden rajta van.
2022. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
semmit nem töltök vissza. veszek éves prémiumot és kész. még mindig jobb, mint 0-24be járatni a gépet.
2022. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nas intézi. Nen fogyaszt szinte semmit. Az ncorerol meg az a véleményem, hogy engem még sosem csesztettek, szerintem béke van.
2022. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is laptopról használom nem szokott gond lenni a kötelező seed idővel.
2022. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 SIDLER22 ***** válasza:
23%

Alapvetően monopol helyzetben vannak magyarországon és ezt a lehető legnagyobb nyomoréksággal is próbálják kihasználni. Például a prémium ára nevetségesen sok ahhoz képest, hogy milyen weboldalt üzemeltetnek és annak mennyi lehet a becsült költsége.

Nemrégiben fenyegetőztek is, hogy "mostantól minden fiókot csak egy ember használhat, úgyhogy akinél mostantól meglátják, hogy egynél több ember lép be a fiókba azt az egyetlen és legnagyobb büntetéssel sújtják. Fiók végleges törlése és kész."

Ebből látszik, hogy nekik semmit sem számít az ember. Nem számít, hogy ki mennyit gyújt meghívóra, hogy tudjon a haverjának küldeni. Nem számít, hogy mennyit seed-eltél vissza... "Törlünk a g...ibe és kész. Nem érdekelsz."

Mi mai napig hárman használjuk a fiókot és még mindig nem töröltek. Nyilván nem, mivel nem tudják lenyomozni technikailag sehogy sem, hogy egy másik gépről belépve az még mindig én vagyok vagy valaki más. Szóval ehhez hasonló üres fenyegetőzések mennek általában.

Tartalmat feltölteni is iszonyat nehéz.

Egyik alkalommal azért utasították vissza a torrent feltöltésemet mert nem tetszett nekik a cím (amit ugye Ők is módosíthattak volna vagy tehettek volna nekem módosítási javaslatot, de ugye egyszerűbb sztornózni az egészet...).

Egy másik alkalommal meg csak úgy törölték indok nélkül a torrentet és kész.

Szóval nem nagyon lehet nekik segíteni még ha akarsz sem.

A feltöltéseknél például az látszik, hogy nagyon sok torrentnél ugyanaz a 6-8 név szerepel (mondjuk filmeknél) a feltöltőnél és kivételt nem lehet látni. Olyan mintha lenne egy belső kör akik feltöltik a tartalmat mindenki más meg takarodjon haza és örüljön, hogy nem csapjuk ki az oldalról.


Szóval nekem nincs túl jó tapasztalatom velük. Egyetlen ok miatt használom Őket mert ha tetszik, ha nem, Ők rendelkeznek a legnagyobb magyar torrent bázissal és sok magyar tartalom csak náluk elérhető.

2022. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Be kell tartani a visszatöltési szabályokat, és kész. Vagy nem, de akkor kifizeted. Ennyi, nem bonyolult. Néhány ember teszi fel a tartalmakat, a többi pár százezer meg szedi le, egyszerű kényelmes.


Amúgy az előzőnek: minden szolgáltató látja milyen IP-ről lépsz be az oldalára, és ha az látszik hogy egyszerre három különbözőről akkor tudni fogja, hogy hárman használjátok. Azért nem tiltott, mert igazából annyira nem érdekli őket.

2022. júl. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki írja hogy 0-24-ben kell járatni a gépet, nagyon nem ért hozzá... 48 plusz pár órát (GB-tal arányosan) kell seedelni, erre minimum 2 heted van, tekintve hogy hó végén ellenőrzik ezt, és a 2 hétnél korábban letöltötteket csak, amit utána töltöttél, azt majd jövő hónap végén nézik csak. Namost akkor van 14 napod 48 órát seedelni. Ez napi 3 és fél óra. Ennyit csak használja a gépét az ember, de még ha nem is, és csak 2 órát, akkor is naponta 1-2 órával használja tovább.


Az oldalt meg ha használni akarod akkor lépj be! Ha 8 hét után deaktoválják az accot, akkor 7 hetente ismétlődő értesítést állíts be a naptárodban hogy "hé paraszt, lépj be nCore-ra!" Évente 7 alkalommal ezt csak sikerül abszolválni. Kérdés persze hogy ha nem használod, akkor minek regisztrálsz.

2022. júl. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"Tartalmat feltölteni is iszonyat nehéz."


Azért mert az nCore-on csak minőségi torrentek vannak, és nem szutykok. Van pár száz feltöltésem, meg lehet csinálni, csak el kell olvasni a wiki-t. Ne tudd meg release-erek között milyen viták szoktak menni hogy kinek melyik kiadott torrentje szar ezért vagy azért, ami tényleg csak apróság. Ez is biztosítja hogy ha letöltesz valamit nCore-ról, az tökéletes lesz. És nem fostos minőség mint a többi torrent oldalon ahova vérpistike is feltölthet. Azért látsz csak pár releaser nevet, mert ők a vérprofik, megbízhatóak.

2022. júl. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 SIDLER22 ***** válasza:
0%

6-os attól, hogy látja a különböző IP címeket még lehetek én is. Például elutazok valahova munka miatt és egy másik hálózaton lépek fel az oldalra. Ezt nem tudják kiszűrni csak magyaráznak.


8-as:

Rarbg-ről leszedett torrentet akartam felrakni. Töröltem a Rarbg txt-t és meghagytam az nfo-t is. A wiki-t teljesen átolvastam és a torrentek minden kritériumnak megfeleltek. A címet próbáltam minél standardosabban megírni, de még ez sem tetszett nekik. Csak próbáltam felrakni egy olyan tartalmat ami náluk nem volt fenn, de nem engedik és még csak segíteni sem akarnak. Sz@rnak az egészre.

2022. júl. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Negatív emberek mindig is lesznek, hagyd rájuk :)


Nagyon jó oldal, fent van majdnem minden szinte azonnal, aki meg nem képes 8 hetente (az 2 hónap!) egyszer belépni az oldalra, az tényleg nem is használja. Ez már egy régi szabály, és a fentebb említett emlékeztetővel kivédhető, illetve a profibbaknak itt egy script:


[link]

2022. júl. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!