Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aki régi és tapasztalt Ncore...

Aki régi és tapasztalt Ncore felhasználótól lehetne néhány kérdésem?

Figyelt kérdés
Nemrégiben lettem Ncore tag, és szeretném kérdezni azoktól aki régi, tapasztalt motoros Ncore felhasználoktól kérdésem az, hogy tapasztaltatok e változásokat mint például visszaesés mind felhasználó, mind tartalom esetében vagy növekszik? Azt olvastam nagyon sok embert kidobtak mert írták nekik nem léptekbe 8 hétnél tovább, mindenki mást-mást ír, ezt a hivatalos face ncore oldalon, és rengetegen panaszkodnak, valaki azt írta oldalukra , hogy mini Napóleonként viselkedik az oldal, és csak 10 dolláért mehetnek vissza, milyen befolyással van vagy lesz a többi más szolgáltatásokkal szemben, illetve ez a rezsicsökkentés szintén befolyásolja majd a torrentezést? aki régi és tapasztalt tag, aki tud választ vagy mesélni annak köszönöm majd a válaszokat és amennyire lehet, adom majd a zöld pacsikat is..

2022. júl. 27. 20:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Töröltem a Rarbg txt-t és meghagytam az nfo-t is ... A címet próbáltam minél standardosabban megírni, de még ez sem tetszett nekik"


Itt a probéma. Ha NFO-t teszel a torrent mellé, akkor az eredeti release. Eredeti release esetén a torrent címét meg kell hagyni úgy ahogy van. Amennyiben a címet módosítod, az már nem eredeti release, és így nfo sem lehet mellette.


Idézem a wiki-t:


"Eredeti release-ek (minden kategóriában):

• Kitömörítés kötelező.

• Release név megtartása kötelező.

• Eredeti fájlnevek meghagyása kötelező.

• Fájllista: film (.mkv, .mp4 - csak scene release, illetve Dolby Vision képformátum esetén), nfo

• Ezen kívül a fájllista tartalmazhatja még az eredeti release változatlan fájljait: sample, felirat fájl(ok), Proof mappa."


Ha te eredeti release-t akartál feltenni majd magad módjára módosítani a címet, akkor ne csodálkozz. Ha törlöd az nfo-t és felteszed mint nem eredeti release, akkor nem lenne probléma.

2022. júl. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 SIDLER22 ***** válasza:
40%

Erre már pontosan nem emlékszem, hogy eredetinek jelöltem-e meg vagy nem. De nem is lényeges. Ő nekik ott a lehetőségük, hogy ezt javítsák. Ehelyett törlik helytelen cím miatt meg a másikat a semmi miatt. És ha ezt azóta meg is oldották akkor is van még az oldallal csomó más probléma. Haverommal futtatunk mi is egy weboldalt. 2 éve megy. Ez idő alatt kb olyan 20 000 Forintos költségünk lett rajta. Az ncore nagyon hasonló ehhez. A különbség talán az, hogy nekik még egy tracker program is megy a háttérben és kb ennyi. Nekünk a weboldal futtatása 2 év altt került kb 15 000 Forintba. .hu domainnel meg mindennel együtt.

Az ncore mögött nem áll egy cég. Nem kell sehova külön adót fizetniük és nincsenek egyéb költségeik sem. Mire lenne?

Ehhez képest azt a költséget amit mi eddig költöttünk azt Ők kettő darab fél éves prémiummal visszahozzák.

Próbáltunk haverommal számolgatni, hogy mennyi bevételük lehet és még a leg pesszimistább számolással is több milliós profit jött ki.

Az alap feladata egyébként rendben van. Letöltök valamit és vissza seedelem. Akkor nincs semmi gond. Csak ha minden mást akarok csinálni akkor jönnek elő a problémák.

2022. júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#12, te nagyon el vagy tévedve.


Az ncore-t napi szinten több tízezren használják, az adatbázis is hatalmas ( sok felhasznaló és még több torrent), illetve a motorját is fejleszteni kell, ez mind-mind költség.


Nagyon nem annyi csak a feladat vele, mint amennyi neked látszik.

2022. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 SIDLER22 ***** válasza:
40%
De ehhez nem kell munka. Mi is egy adatbázis szerű hirdető oldalt tartunk fent. Egyszer megírtuk jól és azóta működik. Nincs semmi dolgunk vele. Napi 300-an látogatják kb. Ha meg a rendszer jól van megírva akkor tök mindegy, hogy 300 vagy 10 000. Motorján meg mit kell fejleszteni? Most úgy néz ki elkezdtek egy új dizájnt behozni. Rámegyek az oldalra és bejön az új dizájn. De ha rákattintok a főoldalra akkor visszajön a régi. Olyan mintha az új és a régi kinézet között félig beragadt volna az oldal.
2022. júl. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14: Ha szerinted ilyen egyszerű az egész, meg olcsó fenntartani, akkor miért nem állsz neki, és csinálsz egy ugyanilyen, vagy hasonló oldalt? Te is kereshetnél vele milliókat.
2022. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 SIDLER22 ***** válasza:
40%
Amit írtam, hogy csináltunk oldalt az hasonló ehhez. Hirdetéseket lehet rá feltölteni. Játékszerver hirdetéseket. Nem ennyire bonyolult mint egy ncore, de erőforrás szempontból kb ugyanennyit használ. Van ugyanúgy egy adatbázisunk. Ugyanúgy töltenek fel az emberek tartalmat és ugyanúgy van egy script (ncore-nál tracker) ami lekér adatokat bizonyos időközönként a kliensektől.
2022. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

1000 meg 1 éve tag vagyok, ha sikerül visszaseedelni sikerül... ha nem nem...

TizenX év alatt 2szer letiltottak el a letoltestol mert nem seedeltem vissza. Vettem parszáz forintért előfozut aztán kész.

2022. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Még a legkisebb rangon is van 5 darab seedkötelezettség nélküli torrented.
2022. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

#12 "Erre már pontosan nem emlékszem, hogy eredetinek jelöltem-e meg vagy nem. De nem is lényeges. Ő nekik ott a lehetőségük, hogy ezt javítsák."


Egy nap többszáz torrent kerül fel. Most visszakerestem, elmúlt 24 órában felment 386db torrent. Az nagyon nem kevés. Nem fogják neked javítgatni a torrentet, és nem csak egy cím lehet a rossz, hanem nincs mellette fájl, nincs sample kép vagy épp nem jó formában, stb. Torrentenként sok időt lehetne tölteni javítgatásokkal. Ehelyett írnak pár szavas kommentet hogy miért törlik, és a kedves feltöltő lesz szíves jól feltölteni.

2022. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!