Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagram fiók átmeneti...

Instagram fiók átmeneti zárolása, megoldás lentebb?

Figyelt kérdés
Tegnap úgy jártam én is, hogy átmenetileg zaroltak az instagram fiókomat. Emailben küldött biztonsági kóddal vissza tudtam volna szerezni, de hiaba nyomtam rá többször nem küldték a kódot 1 nap alatt sem. Megoldás: mielott bejelentkeznel van egy olyan opcio, hogy segítség a bejelentkezeshez, utana pedig a nem tudsz új jelszót beállítani? Opcióra kell menni, ott fel dob lehetőségként email címet es telefon szamot, de azok alatt van egy olyan opció, hogy próbálkozás másik módszerrel. Es azon belul ki fogja írni, egy videó szelfit kell magadról készítened, utána kapsz egy emailt, hogy 3-4 munkanapon belül be azonosítanak, hogy tényleg te vagy-e. Kiemelném,hogy ez csak akkor működik, ha van fent a profilodban saját magadról fotód. Nekem sikerült, pár órán belül kaptam az emailt, hogy most már vissza tudok lépni :) azért irtam ide, mert itt is láttam pár kérdést ezzel kapcsolatban, de senki sem tudta rá a választ, így remélem, hogy ez segítség, ha valaki szintén így jár.

2022. aug. 19. 06:58
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Ha beirod a neved es utana mesz ra az elfelejtett jelszora, akkor lesz olyan opcio hogy a bejelentkezesi kodot olyan emailre kuldtek amihez mar nem fersz hozza.


Bocsánat, mar nem emlekeztem teljesen pontosan hogy csináltam tegnap, de már vissza neztem

2022. aug. 19. 17:15
 12/32 anonim válasza:
Szia! Kérlek segíts😊 3 hete próbálom feloldani a blokkolást. ☹️ Eljutottam addig hogy kiirja,hogy videofelvétellel igazoljam magam. Ott kér egy jelszót amire azt irja ki hogy hibás vagy sêrült. Nagy nehezen egyszer tobább engedett de utana is csak az email címre küldött kódot kéri. Mit rontottam el? :(
2022. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Köszönöm kérdező, hogy ezt így leírtad, végre sikerült eljutnom a videós szelfiig. Remélem így már sikerül majd újra belépnem. :)
2022. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Kedves 12es! "Utana is csak az email cimre kuldott kodot keri". Itt már nem az új kódra gondolsz? Mivel nekem valahogy úgy volt, hogy meg kellett adnom egy élő email címet ahova kaptam egy kódot szintén es azzal tudtam tovább lépni,hogy egyáltalán el tudjam küldeni a videót. Sajnos nem emlekszem már, hogy ez melyik lépés után volt..
2022. aug. 22. 06:54
 15/32 anonim válasza:
Szia! 12es vagyok 😊Tőlem nem kért másik email címet ☹️ se telefonszámot,se semmit :( rögtön az email címre küldött kódot kéri
2022. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
Kiírja hogy ha van képem akkor videós azonosítás alapján be tudnak azonosítaniuk. Arra rá megyek,akkor kér egy jelszó. Utána kidob egy ablakot ahol csak az email címem látszik,semmi más lehetőség...aztán kéri a kódot amit ki küldtek emailben
2022. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

megpróbálom leírni még egyszer egyben. :

1. amikor feladja a bejelentkezést, ne tölts ki semmit, menj rá alul a "segítség e bejelentkezéshez"-re.

2. beírod a felhasználóneved, és utána nem a továbbra mész, hanem alul az 'nem tudsz új jelszót beállítani?"-ra menj.

3. ott kiadja az email címed, és hogy tovább. de itt se arra menj, hanem hogy próbálkozás másik módszerrel.

4. itt kell kiválasztani a 2. lehetőséget

5. igen, van rólad fotó a fiókodban

6. be kell írni a jelenlegi, működő email címed.

7. kapsz az ÚJONNAN megadott email címre egy ÚJ kódot, amivel tovább tudsz lépni, és utána jön a videós azonosítás, de a legvégét már nem tudom újra nézni, mivel nekem most működik

remélem sikerül :)

2022. aug. 23. 13:08
 18/32 anonim válasza:
Ha indamail-en van, akkor arra sose fog megjönni mi?
2022. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
12-es kommentelő, én is így jártam és nem tudok tovább lépni se, neked azóta sikerült valami?
2022. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Bnegyesi válasza:
Sziasztok remélem valaki látja majd minnél hamarabb a levelem. Nekem is zárolták az instám és a kedves válaszolónak (aki megoldást írt abban az ezestben ha nem jó számra vagy emailre küldik a megerősítő kódot) köszönhetően sikerült eljutnom a videoszelfi elküldéséig tegnap este.De viszont nekem még mindig nem adták vissza, tudom hogy 3-4 napot irtak de aggaszt hogy valakinek 1 óra alatt sikerült. Valaki nyugtasson megxddd
2022. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!