Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagram fiók átmeneti...

Instagram fiók átmeneti zárolása, megoldás lentebb?

Figyelt kérdés
Tegnap úgy jártam én is, hogy átmenetileg zaroltak az instagram fiókomat. Emailben küldött biztonsági kóddal vissza tudtam volna szerezni, de hiaba nyomtam rá többször nem küldték a kódot 1 nap alatt sem. Megoldás: mielott bejelentkeznel van egy olyan opcio, hogy segítség a bejelentkezeshez, utana pedig a nem tudsz új jelszót beállítani? Opcióra kell menni, ott fel dob lehetőségként email címet es telefon szamot, de azok alatt van egy olyan opció, hogy próbálkozás másik módszerrel. Es azon belul ki fogja írni, egy videó szelfit kell magadról készítened, utána kapsz egy emailt, hogy 3-4 munkanapon belül be azonosítanak, hogy tényleg te vagy-e. Kiemelném,hogy ez csak akkor működik, ha van fent a profilodban saját magadról fotód. Nekem sikerült, pár órán belül kaptam az emailt, hogy most már vissza tudok lépni :) azért irtam ide, mert itt is láttam pár kérdést ezzel kapcsolatban, de senki sem tudta rá a választ, így remélem, hogy ez segítség, ha valaki szintén így jár.

2022. aug. 19. 06:58
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
Nekem egy nappal azután sikerült belépni, miután elküldtem a szelfit.
2022. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Örülök, ha van akinek sikerült így vissza kapnia, sajnos ha így nem sikerül akkor többet én sem tudok segíteni.
2022. aug. 31. 15:05
 23/32 anonim válasza:
Sziasztok! Közel egy hete ugyanez történt velem is. Mindent megpróbáltam amiket itt leírtatok, de én ott elakadtam amikor "Nem tudsz új jelszót beállítani?" kérdésre rámentem a kitöltött felhasználónevemmel, és kihozott egy kis ablakot, hogy "Nem sikerült feldolgoznunk a kérdésedet. Kérjük, keresd fel a Súgóközpontot, ha további támogatásra van szükséged vagy fel szeretnéd venni a kapcsolatot az Instagram csapatával." A pláne az egészben, hogy új jelszó kérésnél a hivatkozás nem érkezik meg az emailemre, illetve ha írnak nekem Instagramon vagy küldenek képet arról kapok értesítőt, mintha be lennék ugyanúgy lépve. Akinek volt már ilyen, vagy tudja mi a teendő, kérlek segítsen! Nagyon köszi! :(
2022. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
Én is úgy jártam mint a 12-es és 16-os kommentelő. Sajnos nem tudok alternatív email címet megadni.
2022. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Imike2252 válasza:
Beküldtem ezt a selfies dolgot az instának + alternatív emailt is megtudtam adni. Esetleg van itt olyan akinek a 3-4 nap után oldották meg a problémát?
2022. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 PredyhHUN válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám van ,én a mai napon tartok a 4 napja hogy elküldtem a videót magamról , eddig még nem kaptam semmi emailt sajnos csatlakoznék az utolsó ember kérdéséhez van akinek több időbe telt még elbírálták?
2022. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 dettiitteb válasza:

Sziasztok!

Nekem tegnap 13:00 körül történt. Egy internetes cikket olvastam és meg akartam nézni a cikkben szereplő profilt Instagramon. Ekkor jött a felugró üzenet, hogy megsértettem az jogokat vagy mit. Ha nem tartom jogosnak akkor jelezzem. Mivel Facebookkal van összekötve az insta fiókom így nem voltam biztos a jelszóm a és az e-mail címembe sem. Így sms-t kértem. Jött a kód és beírtam.

Most ugye be se tudok a fiókomba lépni. Ez az üzenet jön ki: nagy zöld pipa. Köszönjük, hogy megadtad az adataidat. Ellenőrizzük az adataidat,és ha sikeresen megerősítettük, kb. 24 órán belül hozzáférhetsz a fiókodhoz.


Valaki tud segíteni, hogy most merre? Messengerben privátban?

2022. okt. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Várd meg mi történik ebben a 24 órában, remélhetőleg feloldják. Amúgy ez a telefonszámod el volt mentve instán?
2022. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 dettiitteb válasza:

Szia! Hát eddig nem történt semmi változás. Mivel Facebookkal volt kapcsolatban így már nem tudom. Ott meg van adva a telefonszám.

Mikor beírtam az sms-ben kapott kódott elfogadta.

Már így (pánikolva) vissza emlékezve nem emlékszek, hogy mik voltak megadva. Régen csináltam a fiókomat már.

2022. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 dettiitteb válasza:

Délután valahogyan jött az újabb értesítés, hogy nem tudok belépni ... miatt és jogos vagy sem... Na de most kaptam e-mailban levelet. Készítsek fotót kezemben egy lapra írjam a kódot a teljes nevemet és a felhasználónevemet... Elküldtem ezt a képet válaszként. Most ismét akkor várnom kell mire visszajelzést kapok.



Ki hogyan értesült, amikor jó lett az Instagram fiókja ismét?

2022. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!