Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan oldható meg az alábbi...

Hogyan oldható meg az alábbi helyzet?

Figyelt kérdés

Whatsapp - pot akartam telepíteni egy Samsung galaxy - ra, de amikor a telepítésre tapicskoltam, akkor ez az üzenet fogadott:


"Ez a google-fiók még nincs eszközhöz társítva. Nyisd meg a Play Áruház alkalmazást eszközödön mielőtt alkalmazásokat telepítenél."


Egyfelől be vagyok jelentkezve, másfelől meg van nyitva a Play, hiszen másképpen hol találtam volna meg a Watsapp - ot?

Vagy ez egy külön letöltendő formában is létezik?


De mindegy is, mert akkor meg letöltenem éstelepítenem kellene és eddig minden letöltési szándéknál ez az üzenet fogadott.


Mi a teendő?


(Csak átmenetileg kellene az egész (bő egy hétig) aztán el is engedném, mert ki nem állhatom, ha a telefonomon a hívásokon túl még más sz@rsággal is elárasztanak, de már most elegem van belőle.)


Kösz, ha valaki segít!



#Samsung #Galaxy #WhatsApp #Google Play #..szomBeleAzEgészbeMár...
2023. jan. 19. 01:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Factory reset...
2023. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!