Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik, hogy egyes webshopokb...

Létezik, hogy egyes webshopokban nem lehet bankkártyával fizetni, csak szó szerint banki átutalással vagy kiszállításkor készpénzzel?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha alapkérdés, de olyan ritkán vásárlok online. Eddig minden alkalommal működött az, hogy beírtam a bankkártyaszámom, nevem, stb, és 1-2 sms-kód megadás után a bankomon keresztül le is vonták a rendelésem árát szállítási ktggel együtt, és lehetett várni a futárt, akitől csak átvettem az árut és ennyi.

Ezt értené a webshop banki átutalásnak? Vagy szó szerint miután megrendeltem a cuccokat, adnak majd egy számlaszámot és oda kell elutalnom a rendelésem árát???



dec. 6. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen...
dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van olyan weboldal, nem is kevés, ahol tényleg az van hogy meg van adva a számlaszámuk, és rendelés után át kell utalni nekik a vásárlás összegét, közleménnyel mindennel.

Én se értem az ilyet, de elég sok oldal nem képes 21. századi módon működni, olyan is van ahol még ilyen opció sincs, csak utánvét. Arra már ki se térek hogy PayPalt szinte sehol nem fogadnak el...

dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Létezik, de manapság már tényleg ritka.
dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, van ahol utalni kell. Az is készpénzmentes megoldás és megfelel a jogszabályoknak. Ha nem tetszik, ne vásárolj ott.
dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem vásárolok ott, szerencsére megtaláltam hasonló áron másutt is a keresett terméket. Az átvételi helyük miatt lett volna jobb, de így, hogy nem lehet kártyával fizetni, inkább megyek a messzebbibe....
dec. 7. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan helyeken előfordul, akik nem szeretnének arra költeni, hogy valamelyik fizetési rendszer integrálják a webshop-jukba. Ez még önmagában nem világvége, ha kis forgalmú boltról van szó, akkor még értem is, hiszen ennek nem egyszeri költsége van és lehet, hogy neked is olcsóbb, mintha ezt beépítené minden termékének az árába. Mert hidd el, beépíti, az is fizeti a költségeket, aki egyébként utánvéttel rendel :-)
dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!