Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube alternatíva? Nem...

Youtube alternatíva? Nem tudok youtube-ot nézni hónapok óta, és valami hasonló videos oldal érdekelne, külföldi, ahol magyar tartalom is van, asztali gépről.

Figyelt kérdés
Youtube nem jön be csak ha elfogadom a cookiekat, de ha elfogadom kikapcsolja az adblockert meg szó szerint átírja az egész böngészőt, és újra kell telepíteni.
dec. 27. 00:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Mi az, hogy átírja az egész böngészőt? Ilyet biztos nem csinál a YouTube
dec. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Nézz rá erre:

[link]

dec. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Dehogynem. 4x raktam már újra, pont azután, miután elfogadtam.
dec. 27. 00:44
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

"Dehogynem. "


Leírhatod a baromságot még ezerszer, akkor is baromság marad.

dec. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
brave browser
dec. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem browser kell, és nem invidious.

Olyan youtube frontend érdekel, mint a videowatchr.com, ahová egyből lehet is beírni a video nevét, csak szebb kidolgozásban. De elsősorban hasonló video social media érdekelne.

dec. 27. 01:34
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Dailymotion

Vagy egy android emulator a gépre, és YouTube vanced, ami régen a "reklámmentes youtube" volt, most viszont sajnos néha az is dobál be reklámokat (de jóval ritkábban, és csak 1-1 bezárható felugró képként)

dec. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Nincs olyan ami a tartalmak mennyiségét tekintve megközelítené azt a szart amit írtál, akármekkora szar is egyébként.
dec. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Tedd fel a FreeTube-ot: freetubeapp.io/


Azt meg én sem értem mit jelent hogy "átírta a böngészőt"? Firefoxot használok uBlock Originnel, nincs semmi reklám. Chrome, meg random "Adblocker" addonnal ne csodálkozz ha van.

dec. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Asztali gépen akarod egyáltalán?

Freetube?

dec. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!