Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Más is egy idő után leállított...

Más is egy idő után leállította azoknak az ismerőseinek a követését (esetleg ki is törölte), akik folyamatosan a gyerekeikkel, gyerekeikről posztolnak?

Figyelt kérdés

jan. 14. 14:53
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de nem mindenki.
jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Leállítottam bizony.

Karácsonykor 10 percenként post-olta ki a karácsonyfás képeket, megjelölve rajta mindig az egész családot.

A hasonló jellegű bejegyzéseket - rengetegre nyomtam - hiába próbáltam elrejteni, Fb nem fogja fel, hogy nem óhajtom látni.

jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Én értem, hogy nekik a földkerekség legfontosabb dolga a saját gyerekük, de miért gondolják, hogy ezt más is így gondolja?

Kiteszed, hogy Bugyurka megnyerte a járási kisállatterelő szépségversenyt, én meg kiteszem, hogy az enyém meg a közepesállatterelő szépségversenyt nyerte meg és akkor én nyertem?

A gyerekedet nem azért szereted mert szebb, jobb mint a többiek és akinek nem szebb, nem jobb az is a sajátját szereti a legjobban. Ez nem verseny és még személyiségjogi kérdéseket is felvet. Vannak ismerőseim, akiknek az ég világon semmit nem mutat a FB a gyerekeikről, de kétlem, hogy ne szeretnék őket legalább úgy, mint a kisebbségi komplexus miatt posztolgatókét

jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Legalább ennyire borzasztó aki minden reggel kitesz valami turkálóból származó grafikát, hogy jó reggelt, aztán meg jó éjszakát. Minden nap.

Vagy amikor eszik egy jó rántott sajtot és lefényképezi és még címet is ad neki, hogy aszongya "Rántott sajt"

jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már azokat is, akik terhesen minden szögből fotózzák magukat és töltik fel naponta. Nyilván az ilyenek a gyerekkel is ezt fogják csinálni, szóval már előre kikövetem őket. Meg azokat is, akiknek semmi más témájuk nincs már, csak a gyerek.
jan. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!