Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit lehet kezdeni az irigységg...

Mit lehet kezdeni az irigységgel? Látom a facebookon, hogy ismerőseim utaznak, világot látnak, luxusban élnek. Én akármennyit dolgozom, tanultam és képzem magam folyamatosan, nem tudom ezt a szintet elérni. Ilyenkor elszomorodom.

Figyelt kérdés
Úgy érzem én is mindent megteszek. Talán az átlagnál valamivel jobban élek, de ezt az állandó külföldi nyaralgatást pl. nem engedhetem meg magamnak....Van aki pl. Ugyanabban a szakmában van, mint én de pl. a marketinges kapcsolatai miatt jobban keres.

2023. márc. 28. 23:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Ha ha ha féééjszbuk :D

Te tényleg hiszel annak amit ott látsz?


Nekem is van egy ismerősöm (gyerekkori osztálytárs), bejárta már a világot, viszont ez azzal jár, hogy közszereplő kellett, hogy legyen, meg az egész mögött egy MLM-et tol...

Biztos ismered (Dreamtrips / WorldVentures - "You should be here").


Nincs a nevén szinte semmi, és szerintem nincs is semmilye, amit örökölt (mivel félárván nőtt fel) azt gondolom eladta és a tetsvérét kifizette belőle.

A testvéréről a "fészbukon" semmi infó, mintha nem is létezne...

Minden útján, bárhová is jut el EGYEDÜL van...


Gondolom mindennek megvan az ára!

2023. márc. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Social médiának nem szabadna a mércédnek lennie, mert csak a "legszebb" pillanatokat látod az illető életében nem pedig az átlag napjait.


És nem kevésszer fordul elő hogy ugyanarról az útról más időszakban tesz fel valaki képeket.

2023. márc. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

Az irigység az emberiség legnagyobb betegsége,de a közösségi média is tesz rá egy jó nagy lapáttal, hogy az emberek személyisége változzon negatív irányban...

Amúgy jól írják az előzők. Én azt az embert is szánalmasnak tartom, aki minden egyes pillanatát kirakja fészre a nagyközönség elé.. Kicsit olyan dicsekvős feelingje van,és olyan mintha azt akarná hogy ő legyen középen. Ezzel el is érte célját: Irigy vagy rá..


Nem rég láttam egy ilyen hölgyeményt (ilyen tipikus kikerált plasztik cica) akinek a "kis"fia koccant egy kicsit a luxus kocsijával, és természetesen fel kellett rakni a fészre hogy a kocsit rakják a trélerre.


Na az ilyen nőtől egyszerűen hányni kell. Csak annyi volt a célja hogy bemutassa a luxus kocsijukat,és még a bajban is a fészbuk volt a legfontosabb hogy ezt posztolják.

2023. márc. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

@1


...semmije...

2023. márc. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
9%
Fejleszd nagad tovabb
2023. márc. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Szard le a sok nyomorultat akik mutogatják magukat.
2023. márc. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Vegyél fel hitelt, adositsd el magad 30 évre és te is mehetsz
2023. márc. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyenek altalaban reklamozni szoktak, hogy minel tobb kovetoje legyen.
2023. márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%
Miért vágysz utazni?
2023. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

A közösségi médiában nem fogod mutogatni, hogy összevesztél/elváltál a párodtól, hogy baleset ért, hogy kirúgtak a munkádból, hogy átsírtad a napot, annyira pocsék volt, hogy depresszió közeli állapotban vagy a dolgok rossz alakulásától, ellenben kirakod, ha valami pozitív történt az életedben, meglátogattál egy új helyet, élményeket gyűjtöttél.

Ha az életből csak a pozitív dolgokat ragadod ki és csak ezeknek szentelsz figyelmet, akkor tévesen azzal áltatod magad, hogy aki utazik, nyaralgat, annak gondtalan az élete és mindene megvan.


Hozzáteszem amúgy, hogy az utazás nem annyira különösebben drága dolog a legtöbb országba, mint azt sokan gondolnák. Konkrétan a balatoni szállások sokszorosába kerülnek, mint a legtöbb európai szállások, ahol jóval több látnivaló van és élvezetesebb élményeket tud az ember gyűjteni.

2023. márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!