Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valakinek megoldott...

Van valakinek megoldott problémája youtube-al kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! nem működik youtube, teljesen rossz az oldal (egymás alá vannak írva a dolgok, egy betűtípust látok 1 színnel, fehér háttérrel, csak a linkek vannak kékkel kiemelve)videót se tudok nézni rajta nézni, 1 héttel ezelőtt kapcsoltam be utoljára a gépet, még jó volt flash palyer feltelepítve, explorerrel is ugyan ezt csinálja, java script be van kapcsolva.ja és Megavideo-n minden tökéletes légyszi segítsetek- 1 youtube függő:D
2010. nov. 20. 14:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nálam minden jó, ISP hiba vagy PEBKAC lehet.


[link]


Magyarország, JNK Szolnok megye, PR Telecom Zrt.

2010. nov. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen, tudom hogy a probléma csak nálam áll fenn, de ezzel mit tudok csinálni...?
2010. nov. 20. 14:38
 3/15 anonim ***** válasza:
Böngésződben törlöd a sütiket, ha ez nem oldja meg, akkor a neteddel lesz gond, talán túltehelt, idővel helyrejön.
2010. nov. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Akkor ezt a sok kérdést mindet te tetted fel? Mert már vagy tizedszer látom az elmúlt pár napban. Nem baj, csak lehet, hogy nem vagy vele egyedül.


Én a helyedben átmenetileg leszedném az összes tűzfalat és antivírust, és megnézném úgy. Emellett lehet vizsgálni a hálókártya és a router (ha van) beállításait.


Szoftveres hiba kiszűréséhez legjobb, ha leszedsz valahonnan egy linux live CD-t, elindítod vele a gépet, és megnézed, hogy ott működik-e. Ha akkor is rossz, akkor hardver v. ISP hiba.


Próbáld ezzel:

[link]

2010. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Cseréld le a gépeden az Adobe Shockwave playert-t! Nálam ez okozta a bajokat, a www.adobe.com oldalon megtalálod. De telepítés előtt töröld a régit.
2010. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nekem is ez a problémám, kb 3napja nem jön be.

Ma pl 2x tudtam megnézni 1-1 videót, de utána megint ez a sima egyszinű valami egymás alatt jelent meg:/

Esetleg Fibernetes vagy? mert én SAJNOS igen, és többi ismerősömnél akik nem azok megy rendesen.

2010. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igen, oh yeah imádlak fibernet... (Y)
2010. nov. 20. 17:36
 8/15 anonim ***** válasza:

14:34-nek

Lécci ,hogy tudod csinálni ,hogy a képen amit belinkeltél ,bizonyos dolgok el vannak montázsolva ?

2010. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a probléma, tegnap se volt jó aztán estére visszajött de ma megint nem jó. Felraktam az új flash és shockwawe playert is de tuti nem ezzel lesz a baj mert már tőlem is kérdezte egy haver, hogy nálam bejön e mert nála nem. Ezek után a franc tudja.
2010. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

18:24:


IrfanView nevű programban Kép -> Hatások -> Pixelize.

Fordítás nélkül Image -> Effects -> Pixelize.

2010. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!