Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy Netgear wifi adapterem...

Van egy Netgear wifi adapterem és XP a gépemen. Kell még valami a wifi kapcsolat csinálásához? A másik hogy hogy lehet feltörni másnak a jelszavát :D? Annyit tudok hogy a Wep kapcsolatokat érdemes támadni mert azoknak nem olyan komoly a titkosításuk.

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:

"Van egy Netgear wifi adapterem és XP a gépemen. Kell még valami a wifi kapcsolat csinálásához?"


Leginkább az kell, hogy legyen egy wifi-s router a közelben, amit megtalál a wifi adapter!

2010. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, kell. Egy illesztőprogram és otthoni internet. :)


Különben ha a meglopott wifi tulajdonosa rájön és nem vagytok jóban, akkor fel is jelenthet!

WEP és WPA és WPA2 hálózatokat is fel lehet törni. Van egy olyan progi, hogy Backtrack3.

2010. dec. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nos vannak elérhető pontok csak nem tudom a jelszavukat. Amúgy a backtrack nem linuxhoz való?
2010. dec. 1. 09:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Lenne egy másik kérdésem. El lehet valahogy rejteni hogy ki is vagyok én? A másik hogy hogyan nyomoznak le? Mi alapján?
2010. dec. 1. 09:52
 5/6 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Lenne egy másik kérdésem. El lehet valahogy rejteni hogy ki is vagyok én? A másik hogy hogyan nyomoznak le? Mi alapján?"


...Azt nem tudom, de ha nálam próbálkoznál, én megetetném veled a wifi adaptered!!!

2010. dec. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem más is így gondolja :D de nem hiszem hogy elég közel lakunk egymáshoz. Várom amég a válaszokat az előző kérdésre.
2010. dec. 1. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!