Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-Link TL_R402M router...

TP-Link TL_R402M router beállítása?

Figyelt kérdés

Bővebben: megvettem beszereltem, net kettéosztva.

2es kimenet nemérdekes, én az 1es kimeneten vagyok.

Nagyjából minden normálisan is működik, de: időnként torrentezgetek, és a feltöltéssel gondok vannak. Router előtt normálisan működött. uTorrent Sávszélességteszt alapján semmi gond, de azt mondja a Hálózat teszt hogy nincs engedve az UPnP és NAT-PMP, ellenőrizzem a beállítását. Router nélkül persze engedve van... Na most hogy kell ebbe a routerbe belépni hogy módosítsam a beállítását? DriverCD-n pont ennek a típusnak nincsen feltelepíthető cucca, másik kettőnek meg van, így megvagyok lőve :s Hiába írom be a gyári számsort a böngészőbe nem történik semmi. Valaki 5let?


2011. febr. 27. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Így is be lehet lépni :

[link]

2011. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
2011. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ugyan nem írtam de x64-es Win7-em van.

Azért kösz a válaszokat.

Egyébként beírom a böngészőbe az IP címét, és nem tölt be semmit... Nem hinném hogy bezavarna neki, hogy közbeesik a szünetmentes UTP védelme, mert a modemet így is el tudom érni simán, csak ezt a vacak routert nem :s

Valaki 5let?

2011. febr. 28. 18:44
 4/4 A kérdező kommentje:
ja és még annyi az egészhez hogy a driverCD-n az említett típuson kívül még két másiknak van választható opció, user guide mindnél, driver meg csak pont ennél nincs másik kettőnek meg van... beszarok -.-
2011. febr. 28. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!