Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudnék pénzt keresni...

Hogyan tudnék pénzt keresni 12 évesen? Mit mondjak például a szomszédoknak, hogy magabiztosnak is tűnjek és megbízhatónak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felajánlhatod a segítségedet kutyasétáltatásnál. De segíthetsz idős embernek bevásárolni is. Ha van kert, akkor az öntözésnél, gyümölcsszedésnél, stb. Hirtelen ennyi jutott eszembe, amit gyerekként csinálhatsz.
2011. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azt jól hallottam, hogy a YouTube egy bizonyos nézettségi szint elérése után pénzt ad?
2011. máj. 26. 20:34
 3/6 anonim válasza:
igen,de ahoz tobb mint 1 millioan kell megnezzek a videot es + meg szerzodest kell kotni a youtubbal.
2011. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 k.krisz03 válasza:

A kedves kérdező kommentjére reagálnék. Nehogy sértésnek vedd, de már 12 évesen azon gondolkodsz, hogyan keress pénzt mások munkájával úgy, hogy magad szinte semmit sem teszel? Az én szememben az a hozzászólásod egyértelműen erre utal. Ezért tart ott az ország, ahol...

Szóval én is azt ajánlom, mint az első válaszadó. Ajánld fel a segítséged, aminek biztosan meglesz a jutalma. De nehogy állandó fizetésben reménykedj! Egy kis zsebpénz, semmi más, amit remélhetőleg értelmes, hasznos dolgokra fogsz elkölteni...

2011. máj. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Az ismerősöm kislánya is 12 éves és végigjátszotta azokat a dolgokat, amit a kommentelők írtak (kutyasétáltatás, kerti munka, bevásárlás) és elég jó pénzt kapott érte. 3 óra alatt összeszedett 4000Ft-ot. Az több, mint 1000Ft egy órára. Jobb, mint sok munkahelyen. Persze tényleg ne számíts állandó rendszeres fizetésre, és arra is számíts, hogy érhetnek kudarcok. Sok a zsugori és otromba ember.

2011. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

k.krisz03

Hééé!

Álljunk már meg egy szóra!!!

Ki mondta hogy mások munkájával szeretném megszerezni a pénzt?

Mondtam én olyat?


Remélhetőleg???

Nem hülyeségekre költeném elhiheted!

2011. jún. 6. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!