Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnék bejutni ncorera?

Hogy tudnék bejutni ncorera?

Figyelt kérdés
Már most is használok ncore-t, csak nem saját reggel hanem a keresztapámét használom. Szeretnék egy saját reget, ami nem kapcsolódik a mostani reghez, mert nem akarom hogy megnézze hogy milyen filmeket töltök le, és amit nem akarok hogy lásson, azokat nem is tőle szedem le, mert úgy még hamarabb észrevenné. Tudom hogyan lehet bekerülni az oldalra, csak azt nem hogy ha a támogatás eléri a 100%ot akkor van free reg? vagy esetleg számíthatok így az ünnepek alkalmával free regre? Esetleg nem tudnátok/tudtok küldeni? (tudom hogy felelősségvállalás stb., csak hátha valaki mégis tudna)
2011. dec. 23. 22:43
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
már mindegy. elfogyott.
2012. jan. 15. 16:06
 32/33 anonim válasza:
29%
Áh, pedig én is szerettem volna egyet. Ha valakinek van esetleg, megszánhatna! :)
2012. jan. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
23%
én egy piros kézzel azért megszántalak xD
2012. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!