Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nálatok bejön most a facebook?...

Nálatok bejön most a facebook? Nálam már egy órája nem és mindjárt meghalok!

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 13:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Be. Juj, meghalsz... hát beszarok, hogy lehet ezen kiakadni?
2012. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
be de nem baj, nálad működik a természetes szelektáció. (aki hülye...)
2012. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 /Anita_'94/ válasza:
Nagyon remélem, hogy ezt a kérdést csak viccnek szántad...
2012. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Ezigen... nem gondoltam vna hogy ennyire függők is vannak. Valamelyik nap nekem se jött be de nem foglalkoztam vele, találtam más elfoglaltságot. Azért a valóságban amúgy is jobb létezni szerintem. Hívd ki a haverodat, barátnőt stb. nem igaz hogy nem jobb úgy találkozni valakivel.
2012. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tökéletes!
2012. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 MaXXeGee ***** válasza:
Wazze, nekem sem megy, nyissunk egy fórumot, és a "nem jön be a fészbuk" nevében rendezzünk rituális csoportos öngyilkosságot. Mondjuk holnap este. (De előtte azért egy gruppen belefér;) (belépés csak 18 éven felülieknek ;)
2012. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nekem se jó nyugi... egyik pillanatról a másikra nem nyitódik meg pár oldalam, köztük fb, farm, ncore és még sorolhatnám... legalább a gyik működik..:D
2012. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 MaXXeGee ***** válasza:
A B-tel netesek jelenleg a DNS kiszolgálóval bajlódnak és nem tudnak, csak magyar hostot nyitni.
2012. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!