Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem régen kezdtem el fekvőtáma...

Nem régen kezdtem el fekvőtámaszokat csinálni de lehet hogy rossz ütemben csinálom mert minden nap elején (reggel esetleg délelőtt) és este is csinálok pár sorozatot. Jó ez így?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
nem mert nagyon gyorsan túledzed magad vagyis a mellizmot nincs ideje regenerálódni
2012. máj. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor te mit javasolsz?
2012. máj. 13. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:

-1 nap csak 1x edz, reggel vagy délután amelyik neked jobb.

-Nem kell minden nap edzeni, elég heti 3x-4x

-maradék 3 nap pihenő.

2012. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

értem,ugy szoktam hogy mindkét alkalommal 3szor 10-et csinálok akkor ez azt jelenti hogy egy alkalommal 6szor 10es szériát csináljak?

lehet hogy jobb is lesz úgy mert néha már alig birom hátra nyujtani a karom meg olyan érzésem van mintha a hátizmom is görcsben lenne,pedig szabályosan csinálom.

2012. máj. 14. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:

6x10 elég monoton és unalmas


én úgy csinálom hogy 1x6

pihenő

1x8

pihenő

1x12

nagyobb pihenő

1x amennyi megy


persze csak fekvőzéssel nem sokra mész, kéne mellé más is, ami más izmokat dolgoztat meg.

2012. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!