Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van ezzel a nyomorult...

Mi van ezzel a nyomorult freemail-lel? :/

Figyelt kérdés

Van 2 freemail postafiókom is, az egyikbe enged belépni, a másikba (a fontosabba) viszont nem. Tegnap óta ezt írja ki:

Nem sikerült betölteni a mappáidat, próbáld újra!."

"A mappák lekérdezése sikertelen. Kérjük, próbáld meg 30 perc múlva! postafiók elérési hiba (#02326)"


2012. aug. 17. 09:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Ahogy kiírtam, már meg is javult! :O :D
2012. aug. 17. 09:35
 2/2 Mr. V. ***** válasza:

Lassan 1 éve van ez náluk. Különböző években hoztam létre fiókokat rajta, egy része működik mindig, másik része szinte hetente napokig csak hosszas próbálkozással vagy kizárólag pop3 letöltéssel érhető el.

Valószínű, hogy gondjuk van egy szerverrel/adatbázissal, csak épp lusták megjavítani.

Annó hiba miatt felkerestem az elérhetőségüket, de válasz soha nem érkezett... aztán kicsit beleolvastam a "feltételek"-be és kiderült, hogynem érdekli őket, hogy működik-e vagy sem az oldal, nem vállalnak olyat, mint a netszolgáltatók, hogy évi 99,9%-os elérhetőség, hanem minden felelősség alól kihúzzák magukat. Nem idézném e pontokat, de ha végigolvasod, megtalálhatod... A reklámokból a pénz kell nekik, de igazából ha már valamit tenniük is kéne a pénzért, azt nem... büdös a munka.

2012. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!