Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook nem enged jelölni...

A Facebook nem enged jelölni lájkolni hozzászólni és semmit sem enged kitenni az üzenőfalra és ezt írja ki (Lent Van)?

Figyelt kérdés

You've Been Temporarily Blocked

You've been blocked from using this feature because you may have violated Facebook's Terms. Please review the Community Standards to learn what's acceptable to share on Facebook.


If you need help, please contact us.



mibaja van és mikor oldja fel a tiltást?



2013. jan. 16. 10:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

sokat irkáltál feleselgessen így tiltottak



If you need help, please contact us.


vedd fel velük a kapcsolatot

2013. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Tudod az fb regisztráció nem csak sok pipából áll, hogy beengedjen, hanem van ott egy használati feltétel is. Ennek te valamelyik pontját megsértetted, így tiltottak. Ahogy 1. válaszoló is írta: keresd őket :D


Illetve tanulj meg angolul, legalább annyira hogy ezeket a mondatokat értelmezhesd!

2013. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
de mi az hogy nem lájkolhatom ami tetszik? vagy nem jelölhetem be akit ismerek? azt sem írják sehol hogy max hány személyt jelölhetek egyszerre... másik fiókomban volt hogy bejelöltem 6-7 személyt délelőtt aztán délután mikor beléptem visszavonatta a jelöléseket és tiltott.... -.-"
2013. jan. 16. 10:55
 4/37 A kérdező kommentje:
van nekik magyar rendszergazdáik vagy moderátoruk vagy mijük... azokkal mért nem lehet felvenni a kapcsolatot? hogy legalább valami tájékoztatást adnának...
2013. jan. 16. 10:57
 5/37 A kérdező kommentje:
egyébként írtam már nekik... please contact us. -re kattintva... de semmi válasz nem jött sem facen... sem emailben...
2013. jan. 16. 11:00
 6/37 A kérdező kommentje:
a súgóközpont is van vagy 20 nyelven csak pont magyarul nincs...
2013. jan. 16. 11:04
 7/37 anonim ***** válasza:
Na erre jó a MAGYAR csakis az angolt eröltetik kérdezd nodit
2013. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

sok ember irigy lehetne rád, hogy az a nagy problémád, hogy nem tudsz "lájkolni".

Egyébként a fb korlátozott számban enged pl. ismerősnek jelölést, gondolom ezt sértetted meg ezzel.

Vagy valaki jelentett téged, mert olyan tartalmakat töltöttél föl, vagy oda nem illő stílusban kommenteltél.

2013. jan. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
contact us-nál mit írjunk?o.o vagy kérdezzünk?._. mmint hogy hogyan..mert tárgy és visszajelzésvan.. visszejelzéshez mit?._. gondolom nem magyarulxd
2013. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Én facebook Adminisztrátor vagyok, így választ adok a kérdésekre.

1. Mi az hogy letiltottak, meg nem lájkolhatok stb?

Válasz: A facebook egy ingyenes szolgáltatás, így ha már fent vagy akkor be kell tartanod a szabályzatot illetve a felhasználási feltételeket, amit regisztrációval elfogadsz és megértesz. Ha megszeged a feltételeket és nem is kicsit, akkor jogunk van határozatlan ideig megvonni a jogaid egy részét.


2. Vagy nem jelölhetem be akit ismerek?

Egyszerű a válasz.

A facebook egy olyan oldal, ahol tarthatod az ismerőseiddel a kapcsolatot. Ez nem azt jelenti hogy jelölj be mindenkit akit láttál valaha, meg hasonló.

Ráadásul ha ezt az üzenetet kaptad akkor gondtalanul jelölgettél és irogattál össze vissza, és kaptál nem egy visszautasítást és a hozzászólásaid egy része pár felhasználó által jelentve lettek bizonyos tartalom miatt, vagy egyszerűen csak jogsértőek voltak.

A facebookon fenn vannak tartva az emberi jogok(ami egy ilyen oldalra vonatkozik), így a szabályzat értelmében cselekedniük kell az illetékes személyeknek a problémák fennálásakor.

A legtöbbször az a gond, hogy az illető nagyon elengedi magát mert azt hiszi hogy ő a király, na ilyen esetekben vissza kell fogni a jelölés és a post(spam) császárát.


3. Contact us-nál mit írjunk?o.o vagy kérdezzünk?._. mmint hogy hogyan..mert tárgy és visszajelzésvan.. visszejelzéshez mit?

Egy normálisan felnőtt módjára megfogalmazott levelet legalább 2 nyelven, hogy ha pl nem egy angol vagy magyar admin kapja meg akkor más is értse.

A visszajelzésre kérdezve az a baj hogy sokan olyan retardáltak, hogy olyanokat kérdeznek/írnak a kapcsolatfelvételnél, hogy megfelelő-e a hajam színe, meg jó-e a képem mérete, szép-e a körmöm és nem sértem vele meg a képre vonatkozó stb. stb.

Szóval sok levél van, amelyek közül a normálisakat nehéz kiszűrni és választ adni rá.


Nyugodj meg nagyon sok ember van még tiltáson.

Aki azt hiszi hogy unalomból vannak írva a felhasználási feltételek és a szabályok az most megtudja hogy nem.

2013. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!