Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook nem enged jelölni...

A Facebook nem enged jelölni lájkolni hozzászólni és semmit sem enged kitenni az üzenőfalra és ezt írja ki (Lent Van)?

Figyelt kérdés

You've Been Temporarily Blocked

You've been blocked from using this feature because you may have violated Facebook's Terms. Please review the Community Standards to learn what's acceptable to share on Facebook.


If you need help, please contact us.



mibaja van és mikor oldja fel a tiltást?



2013. jan. 16. 10:25
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Szerintem ...........,
2013. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
és ha valaki csak azért hoz létre egy fiókot hogy játszon egy adott játékkal azt miért kell megszüntetni? ha már ennyire nagyképűek akkor azt a sok olyan profilt is meg kéne szüntetni amiknek olyan neveik vannak hogy Egy Pr*sti meg hogy Egy Foci meg satöbbi... aki meg csak ismerkedni akar és tartani akarja a kapcsolatot az ismerőseivel azt meg kidobálják...
2013. febr. 22. 15:02
 23/37 anonim ***** válasza:

Látom nem világos amit eddig regéltem.

AZÉRT NEM JÁR TILTÁS MERT LIKEOLSZ, CSAK AZ ELÉGTELEN MAGATARTÁSÉRT ÉS AZ ÖSSZE VISSZA JELÖLGETÉS VISSZAUTASÍTÁSÁÉRT ÉS JELENTÉSÉÉRT!!!!!!!!!

Senki nem nagy képű, csak úgy látszik hogy nem látják egyesek a gerendát a saját szemükben, mindig kibúvót keresnek, vagy másra kenik a dolgot.


Felőlem nyugodtan, de ha hozzám kerül az ügy akkor cím szerint lekérem a modemed Mac-jét és tiltva leszel úgy hogy akár VPN-is használhatsz akkor sem fogod elérni.

Az IP alapú tiltással semmire nem megyünk, mivel megkaphatja normális ember is azt a címet amit letiltunk, viszont nem hiszem hogy a szolgáltatód azért modemet fog neked cserélni, mert nem éred el a facebookot.

Lehet próbálkozni, azonban egyre jobban felhívod magadra a figyelmet.

2013. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Mellesleg Prosti van nem k.rva vagy nem, ha nem jelentik meztelenkedésért és viselkedésbeli problémákért meg zaklatásért akkor miért lenne kitiltva, főleg ha csak a képe olyan?

Azt néha le szoktuk törölni, az állneveket meg szűrjük

2013. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
*Prosti vagy nem
2013. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
mindegy... csak azt nem értem hogy miért nem gy csinálják mint pár másik oldal is hogy limiteket szab a jelölés terén... pl myvipnél 100 függőben lévő jelölés lehet max... még azis jobb lenne a tiltásoktól...
2013. febr. 22. 15:24
 27/37 anonim ***** válasza:

A tiltás nem a jelölés száma miatt van.

Azért kaptad a tiltást, mert valaki olyat jelöltél be, aki elutasította a felkérésed.

Gondolom ezt megcsináltad mégegyszer, mert elfelejtetted hogy bejelölted, aztán megint le tiltott, meg pár spam és megvan.

Valójában nem mi vagyunk a hibások, derítsd ki ki az aki(k) jelentett és konzultáj vele, meg hord le.

Mi csak azt végezzük amit kell, ha jelentenek téged már akkor sem mi tiltunk, hanem a rendszer van így beállítva.

2013. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
és mikor letiltanak egy adott időszakra és mikor belépek el kell fogadni meg minden meg hogy visszavonom a kiküldött jelöléseket.. mindent elfogadtam meg minden majd beléptem és rámegyek egy olyan személy adatlapjára kit jelöltem a tiltás előtt és azt írja hogy függőben van szóval nem vonta vissza ez direkt ilyen vagy ez is az miatt van amit írt hogy "Hullik szét az oldal"? :/
2013. febr. 22. 15:37
 29/37 anonim ***** válasza:

Azzal csak azt vontad vissza akit bejelöltél, de gondolom te sem tudod már kivolt az, akinek az oldal elrendezte.

A széthullás meg legyen a mi gondunk.

2013. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Elnézést az előbbi kirohanásaimért de néha elég hamar kiakadok dolgokon...:/
2013. febr. 22. 16:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!