Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook nem enged jelölni...

A Facebook nem enged jelölni lájkolni hozzászólni és semmit sem enged kitenni az üzenőfalra és ezt írja ki (Lent Van)?

Figyelt kérdés

You've Been Temporarily Blocked

You've been blocked from using this feature because you may have violated Facebook's Terms. Please review the Community Standards to learn what's acceptable to share on Facebook.


If you need help, please contact us.



mibaja van és mikor oldja fel a tiltást?



2013. jan. 16. 10:25
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
és az miért van hogy ha letilt és be kell jelölni hogy visszavonom a kiküldött jelöléseket... be jelölöm.. elfogadom továbblépek de valójában nem vonja vissza és már elég ha 2-3 személyt bejelölök és tilt....
2013. febr. 20. 17:30
 12/37 anonim ***** válasza:
Elég sokszor követhetted el azt a hibát, mellesleg a kiküldött kérést amit visszautasítanak és amiatt kapod a szépen szólva a WARNT, azt már nem tudod visszavonni, és ez a döntő szerepű, nem pedig ami még függésben van.
2013. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
és a facebook olyankor mit csinál ha már teszem fel a 30. fiókját tiltja valakinek de ő mindig újat csinál? :O
2013. febr. 22. 10:17
 14/37 A kérdező kommentje:
de az a válasz sem helytálló hogy nem kell hogy az ismerőseim között legyen hogy tartsam vele a kapcsolatokat... az sem normális aki ilyet mond... mert akkor meg azért tilt le mert spam-okat küldözök... ebben is volt már részem... de amúgy meg egyáltalán minek van az oldal ha nem lehet jelölni rendesen? használni rendesen? nem nyomhatok rá több dologra hogy tetszik mert az már zaklatásnak számít... -.-" vagy mért nem csinálják meg olyanra hogy egyszerre max 100 visszaigazolatlan jelölés lehet és akkor nem kellene tiltani...
2013. febr. 22. 10:55
 15/37 A kérdező kommentje:
mikor letiltották a chat-et a lájkolást és hozzászólásokat akkor is írtam a If you need help, please contact us. részhez akkor sem jött semmi válasz pedig nem voltak helyes írási hibák a szövegben és normális hangnemben volt megfogalmazva... és semmi válasz nem volt hanem annyi hogy néhány nap múlva nem engedett be a fiókomba mert felvan függesztve... így kénytelen voltam csinálni új fiókot... de a facebook hülyesége miatt már vagy 10 facebookom volt... -.-"
2013. febr. 22. 11:00
 16/37 anonim ***** válasza:

utálom a fazbukkot

nem jó semmire

2013. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
már én is kezdem megutálni... mikor azért is tilt ha bejelölnek teszemfel 10-en én mindnek visszaigazol az ember... egyik ismerősömmel ezt csinálják... -.-"
2013. febr. 22. 11:19
 18/37 anonim ***** válasza:

Jó kérdések, na had agyjak választ.(FB Admin)

Először is sok hülyeséget hallottam, de mond már el kinek van 5000 ismerőse, akit meg is ismer és folyton tartja vele a kapcsolatot?????

A like-olás miatt nem kapsz megvonást, csak ha olyan a stílusod, vagy megjegyzést tettél, amit bejelentettek, illetve jelölgetsz orrba-szájba.

Nem hiszem, hogy egy embernek MSN-en(már nincs), meg Skypon is 5000 ismerőse lenne.

Szóval itt már megint a nagyzás van meg, meg amúgy is elég sok support üzenet van mint mondtam, nem jut mindenre ember, időből meg kevés van, ráadásul az oldal is hullik széjjel amit nekünk kell rendbeszedni és még ráadásul a moderátori munka is ránk hárul.

Nyugodj meg ez a 10 fiók kamatozni fog neked, ugyanis mihelyst felülvizsgáljuk a dolgot, akkor megnézzük milyen cím alatt van az a fiók, meg most mi van azon a címen, ha még név alapján is egyezik akkor tiltjuk mindet, és még a címet is letiltjuk úgy hogy el sem fogod tudni érni az oldalt, és ha mégis a fiókoddal egy másik gépről(pl iskola) akarnál fellépni akkor az ottani címek sorra.

De amúgy látszik hogy sötét alak vagy, ha normális lennél akkor nem kaptál volna eleve büntetést, sőt az a vicces hogy büntetést illetve tiltást elég nehéz szerezni, aki meg szerez az megérdemli a csodát.


Van már pár tiltott cím a szűrőben. Nem egy embert kellett már kidobni, mert azt hitte ő ott az isten.

2013. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
nem hiszem egyáltalán hogy "Isten" lennék de ami sok az sok... csak azt nem értem hogy az aki újzélandon lakik azt miért nem tiltják semmiért? egy ismerősöm is ottlakik és aztmondja hogy annyi képet lájkol amennyit akar és látom is mert az enyémeim is mindig lájkolja meg neki is rengetek ismerőse van...
2013. febr. 22. 14:56
 20/37 A kérdező kommentje:
őt soha nem tiltották? vagy csak a magyarokkal jó kib*szni? amúgy meg miből gondolják hogy pont a valós nevemen vagyok regelve? vagy hogy az összes fiókom egy néven vagy hasonló email címeken vannak?meg ha ki is dobnak váltok IP címet vagy Proxy szerverről... de ha kell esetleg még a rendszert is ujrateszem hozzá... és miből gondolják a facebooknál hogy ha valakinek van 5000 ismerőse az nem tartja mindel a kapcsolatot? vagy hogy nem ismeri őket? ha ezen a véleményen vannak akkor már mértnem húzzák vissza a limitet 100-200 személyre?
2013. febr. 22. 14:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!