Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook nem enged jelölni...

A Facebook nem enged jelölni lájkolni hozzászólni és semmit sem enged kitenni az üzenőfalra és ezt írja ki (Lent Van)?

Figyelt kérdés

You've Been Temporarily Blocked

You've been blocked from using this feature because you may have violated Facebook's Terms. Please review the Community Standards to learn what's acceptable to share on Facebook.


If you need help, please contact us.



mibaja van és mikor oldja fel a tiltást?



2013. jan. 16. 10:25
1 2 3 4
 31/37 KlenDie válasza:
Szép napot nekem is ez lenne a problémám, se likolás se hozzászólás se kép feltöltés. az én felhasználói fiokomról nem lehetséges se nálam se máshol. Pedig nem töltöttem fel sok képet nme jelölgettem ismerősnek senkit és direkt megnéztem még ocsmány szövegeket se posztoltam ezzel a felhasználóval. Hol tudom megnézni hogy meddig tiltottak vagy mi a tiltás oka? Mert az 1 dolog, hogy tiltanak, de felvilágosítást adhatnának. Kérlek, ha tudtok segítséget adni kérlek ne tartsátok magatokba.
2014. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:

Üdvözletem, én is segítséget kérnék.

Viszont nekem nem az a gondom hogy le tiltották vagy valami ilyesmi, hanem alapból ki sem ad semmi féle szöveget.

A gond az, hogy nem enged hozzászólni azon az oldalon semmihez, tehát nincs olyan kis ablak ahová tudnék írni hozzászólást. Légyszives segítsetek, előre is köszönöm.

2015. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Ha csak egy oldalnál nem enged hozzászólni (nincs hozzászólási ablak), akkor az azt jelenti, hogy annál az oldalnál tiltólistán vagy.
2015. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 mickovics válasza:
Nekem is hasonló tüneteket mutat a facebookom de még csak ki sem ír semmit ... :(
2015. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Nos,ami az facebook adminokat illeti,sokszor olyan dolgokat engednek át,amit nem kellene,viszont sokszor az ember nem csinál semmit,mégis ott az egy hét vagy a 30 nap. Csak azt remélem,hogy az adminok helyét is robotok veszik át,ők pedig mehetnek WC-t pucolni.
2019. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Az adatvédelmi és egyéb idiótaságok miatt, ami az NSA miatt történt, mert teljesen módosult a moderátori, illetve adminisztrátori rendszer, a legtöbb tiltást már nem személy, hanem maga a rendszer adja valami alapján (nem sorolom fel, mert nagyon sok tényező van), szóval fogalmazhatunk úgy, hogy pár esetben már "robotok" döntenek, szóval elégedett lehetsz az eredménnyel :)
2020. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
*már teljesen módosult
2020. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!