Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nekem az Otherworld-nél...

Nekem az Otherworld-nél "dolgozó" Zoly gyerek negyon unszimpatikus. Nektek mi erről a vélemyénetek?

Figyelt kérdés

Mindent lefikáz, filmektől kezdve a játékokig, a stílusa arrogáns, bunkó, a beszéde obszcén, néhol orbitális baromságokat beszél.

A legidegesítőbb, ha valaki erre megjegyzést tesz, azt a fent említett valamelyik stílussal meghintett válasszal küldi melegebb éghajlatra, ráadásul a sok kocka még be is védi Őt. Félreértés ne essék, szeretem amit az Otherworld csinál, főképp a többiek videóit, de ahogy ez a Puzséri szinten megragadt "kritikus" csinálja az már hányinger keltő.



2013. febr. 2. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
szerintem ne emeld ki, mert senkit nem érdekel, se a zoly gyerek, se puzsér, se az otherworld
2013. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak azt próbálom kideríteni, hogy velem van e a probléma, vagy másnak sem szimpatikus :)
2013. febr. 6. 16:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hat ha mar igy kerdezed en nem tudom ki ez de puzsertol a hajam az egnek all szoval biztos nem veled van a baj....
2013. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek nem tűntek fel, leginkább azért, mert már elve vagyok a hangsúlyozásától hangsúlyozásától. Olyan, mint a gyerekek mesemondó versenye, mintha betanult, vagy felolvasott szöveget akarna szerencsétlenül spontán eladni. :/ Nagyon irritáló. Hullámzik teljesen feleslegesen a hangsúly, rosszkor viszi le és kapja fel, szaggatott, néhol elharap mondatot, vagy hirtelen elhadar 1-2 mondatot. Amúgy nem volnának különösebben rossz videók, de valami borzasztó előadó szegény.
2013. máj. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És még ha a hülyeségeket is mond a borzasztó stílusában...
2013. máj. 30. 14:52
 6/9 anonim válasza:
100%

Hát én nem tudom, az Otherworld munkásságát nem követem, de amit a Filmbarátokban leművel, az kritikán aluli.

Ráadásul az törvényszerű, hogy ha valamit a többiek rossznak tartanak, azt nagyon védi, másfelől meg tényleg minden egyebet leszól.

A testvérem miatta nem nézi a Filmbarátokat, szerintem van még pár ember így.

2013. jún. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Trevor Phillips válasza:
13%
Zoly a legjobb az Otherworld-nél,stílusosan adja elő mindig a videót és általában egyet is értek vele!
2013. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az OW-vel az a legnagyobb baj h túlzásokba esnek olyan problémákon akadnak ki amik nem is problémák igazából.

Pl a Resistance 2 azért sz@r mert van benne láthatatlan ellenfél(akit mellesleg 1 ütéssel ki tudsz nyírni).


Ehhez annyit h van kb 2 rész a játékban ahol ez gond de utána már tod h honnan jön és nem az.

Én kijátszottam az R2t és nem bántam meg egyedül a vihar nevű Boss volt fárasztóbb.

A Halo 3 azért volt sz@r mert hiányzott belőle a feeling mármint Zoly szerint. Szintén kivittem semmi gond nincs vele.

A Gears 3 azér volt sz... mert a 2 cselekményére épült (mivel annak a folytatása, sebaj).

Az UC 3 azért mert "irányítatlanan volt" és mindig meghat benne. És még sorolhatnám egész nap.


Bár már többen mondták nekik h hangyák az egész "tesztelést" a fenébe de nekik még mindig nem esik le.

De a saját felületükön esélytelen vitázni velük mert még te leszel a hülye h oda írsz valamit a 12 éves fanatikusaikról nem is beszélve.

Mert ha az OW azt mondja v mire h az sz... akkor az SZENT ! Mer miért is ?

És akkor csodálkoznak h pl a Thief hazai forgalmazói nem adták nekik oda nekik a játékot.

Lényeg ha objektív véleményt akarsz és nem azt h sz.... mert csúnya játék csúnyán elbánt velem.


Akkor ezeket olvasd h Gamekapocs, Gamestar Online, PSC,

Pl a Rambo The Video Game teszt ezeken se kapott 10 pontot hidd el.

Én nem bánom h megvettem mind a Halo 3-t v GOW 3-at v az R 1-3-t.

2016. febr. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen még annyi h volt h kijavítottam őket mert hülyeséget beszéltek erre mi a válasz.

Nem fogjuk hagyni h a napi sza...szintjére süllyesszenek egyesek még ha ők nagyon is akarják.

És akkor ilyeneket szólnak h "Jó hír az angolul nem tudóknak... " Ja igen mert ti nem vagytok azok mi!


Szánalmasak.

2016. febr. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!