Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Beszeljek en vele vagy kerjem...

Beszeljek en vele vagy kerjem meg legjobb baratom?

Figyelt kérdés
tehat 16l tavaly egy jelolos klubban bejelolt egy srac akivel beszeltem.de aztan.letiltotam de.persze berakott mint testver facebook-on es mivel h letiltottam.nem.akarok ujra kapcsolatba lepni vele mit.tegyek? oldjam fel sz szepen.kerjem.meg ra h vegye le.vagy kerjem.meg legjobb baratom.h mondja.neki h vegyen le,vagy csinaljak.kamu profilt?
2013. júl. 5. 04:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
mivaaan? tanulj meg írni 16 éves létedre és ne csinálj a számítástechnika rovatból szerelem és szex rovatot, a kérdés jelentve lett.
2013. júl. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

ma 06:27!

Te aztán nagy segítség vagy bakker! Szó sincs szexről, meg lávról.

2013. júl. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
de informatikáról sincs akkor viszont semmi keresni valója itt ennek a kérdésnek nem nevezhető valaminek
2013. júl. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tedd fel itt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet

Egyébként szerintem nincs jobb az egyenes beszédnél.

2013. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kb. mintha Cseng írta volna a kérdést, komolyan egy kínai is jobban tud magyarul írni bár nem tudhatom hogy a kérdező épp nem kínai-e. :D:D:D
2013. júl. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!