Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet leépíteni valakit...

Lucky.s. kérdése:

Hogyan lehet leépíteni valakit, aki állandóan írogat nekem FB-n?

Figyelt kérdés
Próbáltam már azt, hogy elmagyarázom neki, hogy egyáltalán nem érdekel engem amiről írogat, de semmi hatása nem volt. Folyamatosan írkál. Már vagy ötször letiltottam, de mindig csinál egy új regisztrációt és megtalál. Sajnos nem lehet beállítani, hogy ismeretlenek ne tudjanak üzenetet küldeni, ezért mindig tud írni nekem. Már megváltoztattam a nevemet is, de így is megtalál. Sőt, youtube-on is megtalálta a csatornámat és oda is írogatott, nem normális.
2013. szept. 5. 11:30
 1/5 anonim válasza:

De, sajnos be lehet állítani, hogy ismeretlenek ne írjanak neked.


[link]


Másrészt pedig ha látod, hogy ennyire értetlen, akkor nem magyarázol neki SOHA TÖBBET SEMMIT, hanem egész egyszerűen nem reagálsz rá. Ha mégis megtalál, akkor blokkolod mindig.

2013. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Ez az ember beteg. Jelentsd fel zaklatásért.
2013. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
42%
Jelentsd fel zaklatásért.
2013. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

tiltsd le.azt le lehet!

amúgy be lehet állítani h csak ismerősök tudjanak írni , egy kis lakatjel van fenn , azt megnyomod és ott tudod állítani

2013. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megpróbálom beállítani akkor. Már próbáltam amúgy, de sose sikerült! A létező minden lehetséges dolgot beállítottam már privátra, ezt az egyet nem sikerült még:S
2013. szept. 5. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!