Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az a dolog amivel a gépembe...

Mi az a dolog amivel a gépembe tudnám vinni a WIFI jelet?

Figyelt kérdés
a szobámba van egy gép....nincs hozzá net :S...kéne egy olyan dolog (nem tudom a nevét) amivel tudnám szedni a gépembe a wifi jelet...mi a neve?....és hol tudok olyat venni?...lehet kicsit értelmetlen a kérdés :D

2014. jan. 28. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Több megoldás is létezik. Ezek csak példák.


- USBés Wifi adapter:

[link]


- PCI WiFi hálózati kártya

[link]

2014. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy USB-s Wifi Adapterre van szükséged. Szerintem bármilyen Számítástechnikai boltban megveheted de akár netről is rendelheted, pl innen: [link]


2000-3000 forintnál nem drágábbak.


Remélem tudtam segíteni! :)

2014. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Granitis ***** válasza:

az utólsó előttinek az ASUS gyárt 20000ft ért is de az más kategória...


Tudod 2 féle van az első az USB-s és a PCI slotos


Én az USB set nem ajánlom mivel kimozgósodhat és egy USB portot elfoglal ja és nem tud akkora kapacitást lekezelni.


PCI slotos: Be kell építeni a gépbe ami nem bonyolult de ha most látsz elősször ilyet kérj meg valakit aki már foglalkozott gépek összeszerelésével... a PCI os verzió nak úgymond több adatot tudsz áttuszkolni így nem vész el az internetezés élményéből semmi.


Én a PCI osat ajánlom és itt is van egy jó (ha laptopod van és valamiért nem működik benne a wifi akkor az USB-s kell neked mivel a laptopokba NEM LEHET BEÉPÍTENI)


(drágább és nekem is ilyen van): [link]


(olcsóbb és gyengébb picit) [link]


(méregdrága ASUS) [link]


remélem megtalálod közülük amit keresel

2014. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kössz mindenkinek :))
2014. jan. 28. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!